Maminka.czZnamení podle horoskopu

Děti podle horoskopu: Váhy. Holčičky jsou rozené párty plánovačky, kluci touží po kamarádství

Dita Mrázková 16.  10.  2022
Patříte mezi rodiče, kteří si po narození dítěte nechávají sestavit jeho horoskop o znamení zvěrokruhu mají vše pečlivě nastudováno? Nebo nějaké postavení planet vůbec neřešíte? Ať tak či onak, dozvědět se víc o charakteru svého malého pokladu není na škodu. Dnes startujeme malými "Váhavci."

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zrozenci ve znamení Vah (23.9. - 22.10.) touží  stejně jako po neutuchajícím chválení i po rovnováze a klidu , ať už jde o domov nebo zaměstnání. A představte si, po tom samém touží i děti Váhy. Jakmile "vybočí z řady", jen těžko se dostávají zpátky. A nedej Bože, když vůči nim bude někdo nespravedlivý, to je pak zaděláno na opravdický problém.

Někdy mohou svým velkým zájmem o pozornost otravovat i své sourozence, ale těm bude lépe vysvětlit, že jde jen o projev velké náklonnosti. Váhy "otravují", protože prostě moc milují...

Z řad slavných mají doma děti - Váhy například herečky Reese Whiterspoon, Drew Barrymore nebo Tori Spelling.

Klepněte pro větší obrázek

Děti narozené ve znamení Vah nemají rády, když na ně rodiče zvyšují hlas. To zřejmě každé dítko, jenže malé Váhy mají právě ty tendence stáhnout se ještě víc do sebe, což může být někdy kontraproduktivní. Jako rodiče docílíte svého víc, když jim místo křičení raději všechno rozumně a v klidu vysvětlíte. Ano, bude to chtít mnohdy notnou dávku trpělivosti, ale není nad přirozeně spolupracující dítko, že?

VIDEO: Podívejte se na video o dětech ve znamení Vah

Dívka  - Váhy

Klepněte pro větší obrázek

Dívka ve znamení Vah je rodilá estétka! Jejím posláním je dělat všechny lidi kolem šťastnými. Je to možná tak trochu i tím, že touží po pozornosti a náklonnosti, ale na druhou stranu jen málokterá malá slečna dokáže vymyslet a zprodukovat originálnější party než právě malá Váha. 

Jen pozor, její důvěřivost může brzy sklouznout k naivitě, a protože dívky narozené v tomto znamení neznají pojem chamtivost, podají pomocnou ruku i těm, kteří toho rádi zneužijí. Těmto dívkám je třeba pravidelně vysvětlovat nástrahy on-line světa a komunikace s cizími lidmi o to víc.

Pokud máte doma dceru Váhu, její pokoj bude zřejmě ideální kandidát do nějakého magazínu o bydlení. Dívenky v tomto znamení touží po maximálně estetické parádě, originálních dekoracích a přitažlivých barvách. A pokud jim necháte jednu stěnu pokoje volnou pro kreslení, budete ti nejhustší rodičové na světě! 

Pokud jde o socializaci mezi dětmi, nic nenadchne vaši dceru více než party a oslavy všeho druhu. Dejte tomuto ryze "organizujícímu" znamení příležitost pomoct s jakoukoli oslavou a nadšení malého produkčního bude trvat ještě dlouho poté. 

Chlapec  - Váhy

Klepněte pro větší obrázek

Chlapci narození v tomto znamení jsou oproti dívkám víc citliví, čehož si můžete všimnout v okamžiku, kdy se doma křičí nebo když jeden z rodičů jen zvedne hlas. Kluci Váhy dělají maximum pro to, aby nic nenarušilo domácí harmonii. Běda, jak je tomu jinak!

Ne že by se asertivně pustili do "narušitele", spíš se stáhnou do ústraní a pozorují, jak se věci vyvíjí, dokud zase nebude bezpečno. Ale dobře na srdíčku jim z toho není.

Co chlapci ve znamení Vah velmi dobře chápou i v dětském věku, je to, jak být dobrými a oddanými kámoši. Mají skvělé sociální dovednosti a v kolektivu bývají hodně oblíbení.

Jedním z jejich nejkrásnějších osobnostních rysů je, že chtějí to nejlepší pro lidi, na kterých jim záleží. Pokud se něco "pokazí", například když dojde na nějakou dětskou nespravedlnost, stanou se těmi nejvěrnějšími parťáky a snaží se maximálně pomoci.

Další úžasnou vlastností chlapců Vah je jejich schopnost vytvářet kompromisy a přimět lidi, aby spolupracovali. Co je pro změnu hodně tvrdý oříšek, je vysvětlit jim, že život není jen černá a bílá a že do něj patří i všemožné konflikty. Na to si bude malý "Váhavec" jen hodně těžko zvykat.

Témata: Děti, Láska a vztahy, Slavní rodiče, Rodina, Rodina a vztahy, Péče o dítě a jeho výchova, Mateřství, Instagram, Rodičovství, Chování a vztahy, Rodiče, Znamení podle horoskopu, Emoce, Dívka, astrologie, Chlapec, váhy, Will Kopelman, Drew Barrymore, Tennessee, Reese Whiterspoon, Znamení zvěrokruhu, Váh, Znamení vah, Kamarádství
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Když dítě slyší „on na sport moc není“, začne se podle toho chovat, říká instruktorka tělesné výchovy
Brožová Lenka
Pohyb
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender