Maminka.czDěti

Dětské hodinky, které umí telefonovat a informovat o poloze

Reklama
22. 1. 2021
Dětské hodinky, které umí telefonovat a informovat o poloze
Starost o děti a snaha být s nimi ve spojení nutí rodiče pořizovat jim už od 1. třídy plnohodnotné mobilní telefony, které jim vydrží tak týden, možná dva.

Dnes však umí telefonovat i dětské chytré hodinky, a díky GPS budete vědět, že je váš potomek v pořádku. Pojďme se podívat na LAMAX WatchY2 od známého výrobce audio techniky LAMAX Electronics.

Předně je důležité uvést, že výrobce LAMAX velmi dbá na bezpečnost dat a ochranu osobních údajů, jelikož jejich procesy splňují přísné podmínky GDPR a servery, které má umístěny v Evropě, jsou v jejich vlastnictví. Můžete tak mít jistotu, že veškeré údaje o poloze, máte jen a pouze vy.

Co lze od hodinek očekávat?

Hodinky mají velký barevný dotykový displej a informace se na něm zobrazují kompletně v češtině. Takže je zvládne ovládat třeba i malý školák. Díky SIM kartě, která je součástí balení, umožňují hodinky vzájemnou komunikaci s vaším školákem formou telefonických hovorů nebo SMS. Přímo v hodinkách si pak může uložit až dvacet kontaktů. Pro případy nouze slouží tlačítko SOS, jehož aktivací může dítě požádat o vaši pomoc.

Součástí hodinek je i přívětivá aplikace v češtině pro Android i iOS, která umožňuje zaznamenávat pohyb dítěte a zobrazovat pohyb včetně souřadnic přehledně v mapě za pomoci Google Maps. Informace o poloze zajišťuje nejen vestavěný GPS modul v hodinkách, ale i GLBS a WiFi v případech, kdyby se dítě ocitlo v místě bez signálu. Teď už budete vědět, zda a kdy odešlo vaše dítko ze školy, zda dorazilo na tenis, nebo zda se nachází u kamaráda, nebo kamarádky doma. Kromě aktuální polohy je bezplatně k dispozici i historie polohy dítěte za posledních 30 dnů.

Bezpečné zóny hlídají jejich opuštění

V aplikaci ve vašem mobilu můžete také vytvořit Bezpečné zóny. Tak abyste měli přehled o tom, zda se dítě pohybuje v místech, které zná a zda se nedostalo někam, kde by být nemělo. Pokud by se vaše dítě dostalo mimo tyto vytyčené zóny, jste na to okamžitě upozorněni. Pak můžete ihned vaší ratolesti zavolat a zkontrolovat situaci.

Klepněte pro větší obrázek

Tyto hodinky jsou jako jediné v této kategorii vodotěsné. Takže nemusíte mít strach, že by je vaše dítko zničilo hned při prvním dešti nebo v koupelně při mytí rukou. Mají totiž certifikaci IP67, takže zvládnou většinu běžných činnosti, které děti provádějí. V dnešní době tedy určitě i oceníte, že je lze bez problému i pravidelně dezinfikovat.

Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného sanitárního silikonu. A vybrat si můžete ze dvou barevných variant, černé a růžové. S výdrží baterie až 100 hodin máte jistotu dlouhé funkčnosti na jedno nabití baterie. Nemělo by se vám tedy stávat, že by se hodinky vašemu dítěti nečekaně vybili. Aktuální cenu hodinek LAMAX WatchY2 si můžete ověřit na e-shopu LAMAX Electronics, kde jsou často výrobky v akční nabídce.

Klepněte pro větší obrázek
Maminka
Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Dílnička: Vyrobte si s dětmi parádní třpytivý sliz z Herkulesu. Jak na to?
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Nemáte chuť na sex? Nevymlouvejte se na bolest hlavy, jděte na to jinak!
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Největší galerie porodních fotek, jakou jste viděli. Pozor, je to dojímavé a občas syrové
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí

Horoskopy

Blíženci Vstup do nového týdne si užijete na sto procent a vlastně to ani jinak neumíte. V práci se vám daří a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Gabriela, Marin, Merlin

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné