Dětské hodinky Swatch a Cannibal – vyplatí se investovat?

Komerční článek
10. 11. 2015
Dětské hodinky Swatch a Cannibal – vyplatí se investovat?
Vybrat pěkné, funkční a cenově přijatelné hodinky pro malé děti je leckdy tvrdý oříšek. Jakmile vaše dítko začne chodit do školy, určitě je dobré mu hodinky pořídit. Mnoha rodičům mohou v dnešní době mobilních telefonů připadat hodinky zbytečné. Není tomu ale tak, dítě je má stále na ruce a v porovnání s telefonem jsou odolnější a také levnější. Jaké dětské hodinky tedy zvolit?

Pěkné hodinky pro kluky i holky

Značky Swatch a Cannibal nabízejí dámské, pánské i dětské modely náramkových hodinek. U výrobce Cannibal na vás čekají spíše cenově dostupnější hodinky, které ale výborně plní svou funkci. S cenou již kolem 1 000 Kč zde najdete mnoho pěkných kousků pro malé kluky i holky.

Značka Swatch je o něco luxusnější a není problém tak pořídit hodinky i za několik tisíc korun. Máte u ní však záruku prvotřídní švýcarské kvality. Hodinky pro nejmenší mají dokonalé barevné provedení. Často je zdobí i různá zvířátka, pro která si je vaše děti zamilují. Zajímavé hodinky lze vybrat také v nabídce pro dospělé.

Hodinky Cannibal – jednoduché a plné funkcí

Pod značkou Cannibal najdete digitální i analogové hodinky pro malé a větší děti. Malým slečnám se zalíbí spíše ručičkové hodinky, které zdobí jemné krystaly. Pořídíte je nejen v tradičním bílém a černém odstínu, ale sluší jim třeba i růžová nebo modrá barva.

Klepněte pro větší obrázek

Kluky naopak nadchnou digitální hodinky, které mají kromě pouhého zobrazení času i spoustu dalších funkcí. Také se prodávají v několika zajímavých variacích. Disponují vodotěsností až do 100 metrů, zobrazují datum a ve výbavě mají stopky nebo budík. Nechybí ani podsvícení.

Řemínek dětských hodinek je nejčastěji plastový a uvnitř ciferníku se nachází baterie. Plast je odolnější než kov či kůže a dětské ruce může být i příjemnější.

Módní hodinky Swatch pro děti i dospělé

Při výrobě dětských hodinek Swatch se značka inspirovala u dámských a pánských modelů. Aktuální řady hrají výraznými barvami, a to ať už mluvíme o pánských, dámských nebo dětských modelech. Swatch se soustředí na hodinky pro velmi malé děti, které zdobí nejrůznější zvířátka nebo oblíbené pohádkové motivy či superhrdinové.

Klepněte pro větší obrázek

Jestliže hledáte pěkné hodinky pro větší dítko, vyplatí se vybírat v řadě Swatch Originals, která přináší spojení kvalitních materiálů a moderního vzhledu. Najdete zde i hodinky s drobnějšími ciferníky a tenčími řemínky, které skvěle padnou na dětskou ruku.

Doporučujeme sáhnout třeba po pestrobarevném modelu Color the Sky, který doplňuje jednoduchý ciferník, disponuje vodotěsností a je kompletně vyrobený z plastu. Decentní vzhled přinášejí hodinky Once Again, které navíc mají funkci zobrazení data a ve tmě lze využít podsvícení displeje.

Dětské hodinky obou značek zakoupíte v obchodě Timestore.cz, kde jsou pro vás připraveny za velmi atraktivní ceny.


Mohlo by vás zajímat
Bez andělů nejsou Vánoce. Vyrobte si je ze šišek, špuntů nebo kolíčků
Jak by vypadal svět podle dětských kresbiček? Takhle! Pobavte se s námi
Tak dlouho jsem omlouvala manželovy nevěry, až jsem se zhroutila
Fejeton Marie Doležalové: Tady můžu s klidem říkat MY, kašlík a prdíky
Nikol Štíbrová to schytala od matek! Vyčetly jí, že syn patlá po výloze
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Manželovi rodiče nám finančně pomohli. Teď za to platíme jinak
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Už pěkně kope! Fanoušci zachytili pohyby miminka Meghan a Harryho

Horoskopy

Panna Nejraději byste vykonali něco hodnotného pro svou rodinu. Uspořené peníze lze investovat různými…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emanuel, Lara, Manuela

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu