Maminka.czKam s dětmi

Dětský den v Pardubicích s Michalem Nesvadbou

Ve čtvrtek 30. května 2013 od 15.30 hod. proběhne v pardubickém AFI Paláci u příležitosti Mezinárodního dne dětí veselý dětský den. Děti bude bavit Michal Nesvadba známý z pořadu Kouzelná školka. Na odpoledne je připraven zábavný program plný kouzel a vtipů, výtvarné dílničky, soutěže, taneční vystoupení a workshopy skupiny T-Bass, program kreslíře Jana Honzy Lušovského a mnoho dalšího.
28. 5. 2013
Dětský den v Pardubicích s Michalem Nesvadbou

Michal Nesvadba přinese spoustu vtipů a oblíbených kouzel, pro děti jsou i připravené výtvarné dílničky, kde si budou moci vyrobit vlastní karnevalové škrabošky, dále trampolína, cukrová vata a spousta barevných balónků pro každého.

Oblíbená taneční skupina T-Bass známá třeba z vítězství v soutěži Taneční skupina roku 2008 anebo z finále soutěže Česko Slovensko má Talent 2010 má připravené vystoupení a workshopy nejen pro malé tanečníky. Zábavný program nabídne také kreslíř Jan Honza Lušovský.

„Den dětí pořádáme každoročně a vždy se setkává s velkým ohlasem nejen u nich, ale i u rodičů. Ti si mohou mezitím třeba v klidu nakoupit a vědí, že se jejich ratolesti rozhodně nudit nebudu - důkazem jsou doslova rozzářené tvářičky a smích, který je slyšet po celém nákupním centru,“ říká Zuzana Kubíčková.

Témata: Kam s dětmi
Mohlo by vás zajímat
Jak vybrat kočárek pro kojence i batole: Podle čeho se rozhodnout?
Odběr plodové vody. Je třeba se bát?
Brutálně výstižná ilustrace zachycuje rozpad rodiny
Velký přehled dětských autosedaček. Která je nejlepší a na co si dát pozor?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu