Maminka.czPředškolák

Dětský program festivalu Struny podzimu již tento víkend!

V Praze, 20. října – Nabitý program pro zvídavé děti i jejich hravé rodiče nabízí již tento víkend 21. až 23. října hudební festival Struny podzimu. Dětský program Struny dětem, jehož leitmotivem je kouzlo objevování, zaplní doslova všechna zákoutí divadla Minor. Kromě divadelních představení a koncertů počítajících i se zapojením malých diváků jsou pro návštěvníky připraveny například hudební a taneční workshopy, dílny animace a beatboxu, dílničky zaměřené na kreativní práci s recyklovanými předměty, korálky anebo loutky. Podrobnější informace na strunydetem.cz.
17. 10. 2011
Dětský program festivalu Struny podzimu již tento víkend!

Struny dětem zahájí již v pátek večer premiéra nové inscenace divadla Minor Kocourkov v režii Jana Jirků. Pro jednotlivé dílny či koncerty se podařilo na sobotu a neděli pořadatelům Strun podzimu získat renomované umělce, jako jsou soubor Hradišťan, vokální kapela Yellow Sisters, folkjazzrocková hudební skupina Hm…, fyzický básník Petr Váša, taneční duo VerTeDance, beatboxer En.dru, šaman perkusí Václav Kořínek či výtvarnice Veronika Richterová. Většina z celkem 24 programů je rozdělena dle věkových kategorií, a to pro děti od čtyř let a pro děti od sedmi let.

Ceny vstupenek na jednotlivé pořady se pohybují od 60 do 280 korun. K dispozici jsou samozřejmě i rodinné vstupenky. Zbývající vstupenky je možné zakoupit během čtvrtka ve Festivalovém informačním a předprodejním centru umístěném tradičně v hlavní pokladně Národního divadla (provozní budova v Ostrovní ulici) a od pátku dále v pokladně divadla Minor.

Témata: Děti, Předškolák, Školák, Kam s dětmi, Dětský program, Festival
Mohlo by vás zajímat
Chcete spokojené miminko? Zabalte ho do klasické načechrané peřinky
Přichází modelína, se kterou to vaše děti roztočí!
Jak vybrat kočárek pro kojence i batole: Podle čeho se rozhodnout?
Odběr plodové vody. Je třeba se bát?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu