Maminka.czPříběhy

Devatenáctileté mamince se narodila vzácná jednovaječná trojčata! Společně zvládly operaci v těhotenství i akutního "císaře"

Dita Mrázková 2.  1.  2024
Stát se mámou v devatenácti, a navíc hned trojnásobnou, to už je dost velká výzva. Jak se mladí rodiče popasovali se zjištěním, že nečekají jedno, ale hned tři potomky?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mladému páru Amber a Loganovi lidé domlouvali, aby se založením rodiny ještě počkali, oni však tak velkou výzvu navzdory všem přijali a dnes jsou hrdými rodiči tří malých pokladů.

VIDEO: TO JSME MY: TROJČATA MIREČEK, ANIČKA A ZUZANKA Z JABLUNKOVA

Na začátku těhotenství si mladá nastávající maminka vyslechla překvapivou zprávu. Pod srdcem nosila hned tři děti, navíc jednovaječná trojčata, což je poměrně vzácný případ. Kvůli velkým cystám na vaječnících, které odhalil ultrazvuk, ale musela podstoupit i operaci.

Klepněte pro větší obrázek

Strach ze ztráty trojčat byl obrovský, naštěstí ale proběhlo všechno hladce. Až do
33. týdne, kdy musela Amber kvůli potížím se srdečním tepem jednoho z dětí podstoupit akutní císařský řez. I tento stresující zážitek ale zvládla a na svět přivítala tři zdravé holčičky Realyn, Avery a Elainu s porodní váhou 1340 g, 1600 g a 1425 g.

Všechny tři si byly nápadně podobné, a ohromily tak kromě rodičů i celý lékařský personál. To, že Amber počala přirozenou cestou, bylo o to výjimečnější.

Máma dvojčat a trojčat: Jsem unavená, chybí mi randění s mým mužem. S pěti dětmi je to sakra těžké, ale my se nedáme!
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Příběhy, Mateřství, Rodina, Rodiče, Kuriozita, Životní příběh, operace, Odvaha, Trojčata, zázrak, jednovaječná trojčata, Amber, Logan, Ambra, Máma, Avery, Maminka, Velká výzva, Mladý rodič

Video