Maminka.czLáska a vztahy

DITA, 40: Syn má stejně starého nevlastního brášku. Muži jsem odpustila

Martina Machová 7.  7.  2017
Milující ženy dokážou odpustit mnoho… I to, co by si dříve nedovedly představit ani v tom nejdivočejším snu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Život není černobílý ani jednoduchý a dokáže si vás v některých obdobích života „pěkně vychutnat“. Já sama jsem si myslela, že už mám na mnoho let „vybráno“, bohužel, velmi jsem se mýlila. Mám za sebou jedno bezdětné a velmi nevyvedené manželství, těžkou nemoc a mnoho let čekání na vytoužené miminko s druhým manželem.

Zkrátím to; podruhé jsem se vdala ve 34 letech a poprvé otěhotněla ve 38 letech. Mé těhotenství byl dle lékařů zázrak, onkologické onemocnění, které jsem prodělala, zanechalo v mém těle trvalé následky.

Na vlastní dítě jsem přísnější než na partnerovo. Vím, že je to špatně

Další miminko bych tedy vzhledem k věku a anamnéze už rozhodně neriskovala. A tak se mi den po mých 39. narozeninách narodil zdravý syn a já byla nesmírně šťastná.

Témata: Láska a vztahy, Rodina a vztahy, Vaše příběhy, Syn, Nevěra, Jana Doleželová, Pěkný vztah, Špatná věc, Muž, Celá věc, Manželova nevěra, Jenda, Zdravý syn, Adrenalin, Druhý manžel, Jedináček, Módní trend, Asistentka, Těžká nemoc, Šum, Chlapeček, Nejlepší kamarádka, Star, Nejlepší kamarád, Onkologické onemocnění