Maminka.czMaminka roku 2023

Dojemné finále Maminky roku: Kašáková v slzách, šokující přiznání Nesvačilové a Brzobohatého óda na lodičky

Projekt Maminka roku 2023 zná od včerejšího večera své vítězky. V pražské restauraci SOHO proběhl vrchol šestého ročníku této jedinečné soutěže. Finálový galavečer slavnostního předávání ocenění se nesl ve znamení spontánních slz dojetí, vtipných hlášek a lehce pikantních i šokujících překvapení. Podívejte se na ty nejlepší okamžiky ve velké fotogalerii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Slzy smíchu, dojetí, okamžiky překvapení i spontánní radosti – takové bylo včerejší slavnostní vyhlašování vítězek soutěže Maminka roku 2023.

Patronka kategorie Maminka hrdinka modelka Veronika Kašáková se neubránila slzám, stále usměvavá herečka Petra Nesvačilová, která byla patronkou Maminek blogerek, se přímo na pódiu otevřeně přiznala mimo jiné k tomu, že její puberta byla skutečně divoká. „Jsem za to strašně ráda, že jsem si mohla dopřát takovou skvělou pubertu, plnou průserů, chození za školu a falšování vysvědčení…  Jen doufám, že moje dcera mi to neudělá. Už jsem jí i říkala, jak bych byla ráda, kdyby tu pubertu neopakovala po mně. Že jednou to úplně stačí a já už jsem to odpracovala, takže bych byla ráda, kdyby to dala klidněji,“ prozradila se smíchem Petra.

VIDEO: Maminka roku a první dojmy: Byly jsme plačky, říká Veronika Kašáková

„Ani náš první host není úplně k zahození. Má spoustu talentů. Klavírní, pěvecký, skladatelský a taky má talent na ženění,“ představila v úvodu velmi vtipně svého novopečeného manžela moderátorka večera Daniela Brzobohatá. Ondřej se během celého slavnostního ceremoniálu staral o klavírní hudební doprovod, hned na začátek zazněla v jeho podání nádherná a nesmrtelná píseň You Are So Beautiful.

Vzájemné špičkování manželů Brzobohatých hned několikrát pobavilo celý sál. Stejně jako Ondrova oslavná řeč na téma dámských lodiček. Na otázku své ženy, zda má raději tenisky, nebo lodičky, bleskově odpověděl: „Vždycky a za každých okolností jedině lodičky. Tomu, kdo je vymyslel, bych rád věnoval Nobelovu cenu, protože to, jak dělají krásný nárt, to je přece nádhera,“ prohlásil a dokonale tím "odboural" všechny přítomné.

Vítězky jednotlivých kategorií vyhlásily na pódiu patronky soutěže, kterými byly Petra Nesvačilová a modelka Veronika Sovadina Kašáková. Nemocnou Bereniku Kohoutovou ochotně zastoupil Ondřej Brzobohatý. Pro každého z nich měla moderátorka nachystáno pár otázek.

Herečka Petra Nesvačilová, patronka kategorie Maminka blogerka, mimo jiné prozradila, kdy ztratila svůj pověstný úsměv na tváři a kdy ji mateřství vykolejilo"Je pravda, že mě překvapila bolest u porodu. A také i v šestinedělí, než jsem přišla na kojení, byly tam jisté momenty," dodala a rozesmála celý sál. 

Modelka Veronika Kašáková, patronka kategorie Maminka hrdinka, zase prozradila, že miluje zvídavost svého syna Matyáše, a řekla, za co mu je velmi vděčná: "Vrátil mi do života slovo máma, které bylo u nás doma v našem dětském domově zakázané."

Kategorii Maminka podnikatelka vyhlásil Ondřej Brzobohatý, který rozesmál všechny hosty svými vzpomínkami na dětství.

Absolutní vítězku pak vyhlásila Libuše Šmuclerová, předsedkyně představenstva společnosti Czech News Center, spolu s Helenou Sikorovou ze společnosti Aquila, která je generálním partnerem celého projektu. 

Absolutní vítězka Simona Rendlová se slzami v očích poděkovala: "Každá maminka by si zasloužila tady stát a všechny maminky, které jsem tu poznala, jsou skvělé ženské, ať už finalistky, patronky nebo porota. Děkuji za dnešek a za celou soutěž a za to, jak jste se o nás starali. Děkuji za to."

Podívejte se na záznam celého galavečera:

Témata: Maminka roku 2023, Veronika Kašáková, projekt, Maminka blogerka, Maminka roku 2022, Berenika Kohoutová, Matyáš, Maminka hrdinka, galavečer, Petra Nesvačilová, Maminka podnikatelka, patronka, Daniela Brzobohatá, Vítězka, Soho, Slzy, Brzobohatá, Soutěž, Ondřej Brzobohatý, Simona Rendlová, Libuše Šmuclerová, Aquila, Finále, Maminka, Czech News center