Maminka.czGalerie

Pekli jste letos perníkovou chaloupku? Podívejte se na tyhle, neuvěříte, že jsou skutečné!

redakce 20.  12.  2021
Každý, kdo někdy zkusil doma upéct a ozdobit perníkovou chaloupku, nejspíš potvrdí, že je to docela makačka. A teď si představte, že někdo dělá tyhle domečky včetně vnitřního vybavení vyladěné do posledního detailu. Jako třeba tahle máma.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Křupavé stavby, které peče a zdobí Američanka Chloe Oehler (34), jsou vážně roztomilé. Nechybí jim zahrada a vnitřní vybavení. Každý rok vzniká jedna chaloupka, výroba trvá několik týdnů a všechna ta krása je stoprocentně jedlá. 

VIDEO: Vánoční pečení - popraskané sušenky

Chloe s jejich pečením začala před jedenácti lety a dneska si její rodina – hlavně děti Millie (10) a Everett (12 let) – bez nich už sváteční období neumí představit. 

Perníkové domečky mají kuchyni, obývací pokoj a několik ložnic a svým vybavením si nijak nezadají s domečky pro panenky. Navíc jsou zvenčí krásně zasněžené, i sníh se samozřejmě dá sníst.

Mimochodem, Chloe tvrdí, že si nikdy nedala ani kousek své chaloupky. 

GALERIE: Pečení perníčků s dětmi začíná! Užijte si ho jako my a zkuste recept od finalistky Masterchefa Jitky
Témata: Galerie, Příběhy, Zajímavosti, Výroba, léto, Máma, Říp, Pečení, Škoda, Nábytek, Chloé, Chaloupka, Vybavení, Ever, Poslední detail, Domeček, Profimedia, Makačka, Perníková chaloupka, Millie