Maminka.czHalloween

Máte rádi halloweenské dýně? Tato dýňová umělecká díla vás dostanou

redakce 29.  10.  2018
Zálibě ve zdobení dýní už podlehl kdekdo. Ray Villafañe z New Yorku pozvedl tuto halloweenskou tradici na zcela novou úroveň.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Původním zaměstnáním učitel na umělecké škole se dnes živí jako profesionální dekoratér strašidelných dýní. To, co vzniká pod jeho rukama, se zcela vymyká obvyklým výtvorům, které vídáte v amerických filmech.

Halloween a dýně: Návod, jak si vyřezat strašidelnou dekoraci - Ábíčko.cz

Při práci používá profesionální řezbářské pomůcky, jako jsou dláta a speciální nožíky. To mu umožňuje propůjčit oranžovým tykvím mnohem realističtější výraz.

Halloweenská party pro děti

Se svým týmem elitních řezbářů vlastní malou „továrnu“ na dekorované dýně. Pozoruhodné kousky, které zde vznikají, připomínají spíš než kusy zeleniny s omezenou životností plnohodnotná sochařská díla. Jeho služeb využila například Heidi Klum.

Video: Podzimní klasika? Rychlá dýňová polévka!

GALERIE: Inspirace na dětské halloweenské kostýmy
Halloweenské dýně, jak je možná neznáte
Témata: Rodina, Halloween, Heidi Klum, umělé, dýně, Umělec, Podzimní klasika, New York, Dílo, Záliba, Halloweenská party, Kouzlení, Nejlepší recept, Umělecká škola, Zdobení, Heidi, Vaš, Řád, Dekoratér, Klasika, Životnost, Máť, Dýňová polévka, Americký film, Heidi Klumová