Maminka.czPrezentace klienta

Dopřejte sobě a svému děťátku pohodlné a snadné přebalování s plenkovými kalhotkami

Reklama 20.  5.  2024
Přebalování je nedílnou součástí každého rodiče malého děťátka. Jak miminko roste a začíná objevovat svět, stává se z přebalování často ne příliš snadná záležitost. Řešením mohou být plenkové kalhotky, které se díky svému snadnému oblékání staly mezi rodiči velmi oblíbeným pomocníkem.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Snadné použití a maximální komfort

Klíčovou výhodou plenkových kalhotek je bezesporu jejich snadné a pohodlné oblékání. Díky tomu zvládnete děťátko rychle a pohodlně přebalit kdekoli a za jakékoli situace. Plenkové kalhotky jsou vhodné pro všechny děti, které chvilku neposedí, rády skáčou a objevují. Volnost pohybu a pohodlí jsou pro spokojené děťátko jedním z nejdůležitějších faktorů, ke kterému vám pomohou právě plenkové kalhotky. Jejich extra hebký a prodyšný materiál zajistí komfort i při dlouhodobém nošení.

Rychlé a snadné svléknutí použité plenky je stejně důležité, jako její obléknutí. Plenkové kalhotky Linteo Baby disponují zatahovací páskou, která usnadňuje vyhození použité plenky.

Proč právě plenkové kalhotky Linteo Baby?

Plenkové kalhotky Linteo Baby jsou vybaveny inovativními technologiemi QUICK LIQUID a systémem SeconDry. Díky tomu zůstane vaše děťátko v pohodlí a suchu až po dobu 12 hodin. SeconDry systém se speciální absorpční vrstvou a kanálky uvnitř jádra plenkových kalhotek se postarají ochranu pokožky děťátka. QUICK LIQUID potom zajistí rovnoměrné a okamžité rozprostření tekutiny do jádra plenkových kalhotek.

Linteo Baby Pants neobsahují žádné zbytečné přísady jako je parfemace, elementární chlór či pleťové mléko, které by mohly dráždit dětskou pokožku. Obsahují přírodní vlákna a jsou navrženy tak, aby zajistily maximální pohodlí a ochranu.

Při výběru plenkových kalhotek je bezpečnost a ochrana vašeho děťátka vždy na prvním místě. Plenkové kalhotky Linteo Baby prošly přísnými dermatologickými testy a jsou hypoalergenní, tudíž vhodné i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku.

Dostupné velikosti

Plenkové kalhotky Linteo Baby jsou dostupné ve třech velikostech dle váhy miminka. Nejmenší velikost je MAXI 9-15 kg, na ni navazuje velikost JUNIOR 12-17 kg a největší dostupnou velikostí je XL 12-25 kg. Jednotlivé velikosti se nepatrně překrývají, díky čemuž plenkové kalhotky sednou opravdu každému děťátku.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Prezentace klienta, Reklama