Dopřejte svým dětem zábavu, o jaké sní

Dítě by mělo mít možnost si samo vybrat, který kroužek chce navštěvovat. Nabídka na trhu je široká a teď přichází zcela nový způsob platby, díky které rodiče ušetří až třetinu nákladů.
Komerční článek
29. 9. 2015
Dopřejte svým dětem zábavu, o jaké sní

Kroužky mohou navštěvovat různě zdatné a staré děti. Ve sportovních kroužcích se lektoři snaží děti věkově co nejvíce přiblížit k sobě a při zápasech rozdělit týmy tak, aby fyzicky odpovídaly. U některých výuk, např. hry na housle, je vhodnější individuální hodina.

Děti v Česku si nemohou stěžovat na to, že by neměli na výběr, jak zajímavě trávit svůj volný čas. Jen každé páté dítě ve svém volném čase totiž nenavštěvuje žádný kroužek či jinou placenou mimoškolní aktivitu. Rodiče by jim přesto rádi otevřeli i další možnosti, ale často jim na náročnější aktivity nebo více kroužků chybějí peníze. Vyplývá to z průzkumu Datacollect pro společnost Edenred.

Ceny jednotlivých kroužků jsou různé a odvíjí se také od náročnosti výuky. Pokud si nejste jistí, že se váš potomek pro daný kroužek nadchne a nechcete přijít o své peníze, zkuste nejprve navštívit první zkušební hodinu, aby dítě poznalo, jestli je to pro něj to pravé.

Ticket Junior zpřístupní dětem kroužky i lyžáky

Mnoho rodičů uvádí, že by děti rádi dali i do finančně náročnějších kroužků, ale už si to nemohou dovolit. „Pro tyto rodiče, ale i pro ty, kteří děti do kroužků neposílají kvůli nedostatku prostředků vůbec, jsme připravili nové řešení, které jim zajistí při platbách za mimoškolní aktivity výraznou slevu. Benefit Ticket Junior nabízí od letošního října úsporu za platby volnočasových aktivit ve výši 31 procent.“ uvedla Michaela Číhalíková ze společnosti Edenred, která má produkt na starosti.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Prostřednictvím Ticket Junior lze platit veškeré volnočasové aktivity dětí, tedy kroužky v rámci školy, Základní umělecké školy, sportovní kluby, skaut a další aktivity včetně letních nebo zimních dětských táborů.

Ticket Junior je založený na elektronickém propojení zaměstnavatelů, organizací zajišťujících dětské volnočasové aktivity a rodičů. „Obsluha je podobná internetovému bankovnictví. Díky této unikátní kooperaci garantuje Edenred možnost uplatnění daňové výhody a tím snížení nákladů na volnočasovou aktivitu pro rodiče o 31 procent“ sdělila Číhalíková. Jedná se o jediné elektronické řešení na trhu, které snižuje administrativu a zvyšuje pohodlí všech účastníků.

Chtěli byste tuto úsporu i vy? Více informací na www.praceadite.cz.

Mohlo by vás zajímat
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci
Víme, proč kluci obvykle komunikují hůře než holčičky
Jak přežít zimní chmury? Tipy, které vás z toho dostanou
Syn má jinou barvu kůže než táta. Podezírali mě z nevěry

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu