Maminka.czNaše tipy

Dorty od neslyšících, těstoviny od postižených. Pochutnáte si a pomůžete!

redakce 4.  5.  2020
První pražská kavárna s neslyšící obsluhou pomáhá zdravotníkům a zároveň potřebuje vaši pomoc, aby sama překonala nynější krizi. Stejně jako malá výrobna těstovin z Mníšku pod Brdy.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mezi podniky, na které omezení kvůli koronaviru dopadla nejhůře, patří  firmy zaměstnávající postižené. Je přitom v našich silách umožnit jim přežít – tím, že i v téhle době budete využívat jejich služby a objednávat si jejich zboží. 

Třeba skvělé dorty, které vznikají v pražské Tiché kavárně.  Ta funguje dál, objednávky z Tiché cukrárny lze už teď vyzvedávat u okénka v Tiché kavárně.

Domeček v kufříku zvládnete i vy. Zapojte děti, bude je to bavit

Ale nejen to! Můžete se zároveň s nimi zapojit do do kampaně "Oslaďme jim život", díky které můžete prostřednictvím kavárny komukoli darovat jejich dobroty a zároveň podpořit její provoz. 

Vybrat si můžete ze dvou možností. Buď přispějete na rozvoz výrobků z cukrárny zaměstnancům složek integrovaného záchranného systému tím, že darujte jakoukoliv částku na číslo našeho sbírkového konta: 2901711669/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a za něj napište IZS. Tichá kavárna moc děkuje. 

Objednejte dort pro svoji babičku

Nebo si sami vyberte, koho byste chtěli ocenit nebo rozveselit dobrotou z Tiché cukrárny. Nabídka platí pouze pro Prahu. V kavárně tak upečou dort třeba vaší babičce v domově seniorů nebo sestře v nemocnici, co se stará o vašeho tátu.

"My pečeme, my vezeme, vy objednáte, vy děláte radost! Společně osladíme život těm, na kterých nám záleží!" slibuje kavárna. Objednávejte na objednavky@tichacukrarna.cz s heslem #osladmejimzivot nebo na telefonním čísle +420 725 451 856 

Kavárnu provozuje neziskovka Tichý svět, která poskytuje neslyšícím všestrannou podporu v podobě služeb, které jim ulehčují začlenění se do společnosti. 

Letní tábory: Hned v červenci, až v srpnu, vůbec? Takhle to teď vypadá

Podobně můžete pomoci také výrobně vynikajících těstovin Pasta Fidli z Mníšku pod Brdy. Objednat si je můžete na novém eshopu: shop.pastafidli.cz ZDE 

Minimální hodnota objednávky 200 korun, ROZVOZ ZDARMA při objednávce nad 400 korun včetně, po Praze a blízkém okolí (do 20 km). Zboží doručují do 48 hod.  Zboží můžete zaplatit předem nebo hotově.

Právě tyhle objednávky firmě umožňují zaplatit nájemné, suroviny, nový startér na autě, ale i část mezd. "Takže moc moc děkujeme. S vámi to máme naději zvládnout," vzkazují z Pasta Fidli. 

To je doják! Královské děti na videu děkují doktorům a sestrám
Maminka vypadá jinak! Je kreativnější a už nepíše jen o miminech a batolatech
 
Témata: Naše tipy, dort, Nápis, Neslyšící, Kavárna, Brdy, IZS, Mníšek pod Brdy, Nájem, Těstoviny, Objednávka, Praha, Post, Mníšek
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Je návykový, kazí kojení i skus! Proč se z dudlíku stalo mezi maminkami skoro zakázané slovo? Známe názor odborníka!
Langrová Hana
Dudlíky
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy