Maminka.czPo porodu

Dostaňte se po porodu do formy díky chytré váze od Tesly

Reklama 15.  9.  2021
Chytrá váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style vás nadchne nejen krásným designem, ale také fantastickým poměrem ceny a výkonu. A hned třinácti měřenými hodnotami, díky kterým bude shazování poporodních kil hračka.

Neklást na sebe příliš vysoké nároky, jíst zdravě, ale tak, aby to prospívalo vám i miminku, a rozhodně v prvních měsících nezatěžovat přímý břišní sval. Tak znějí rady odborníků, jak se zbavit poporodních kil. Což je zvlášť v tomto náročném období s absencí spánku mise, která se chvílemi může zdát jako zápletka z bijáku Mission Impossible. Celý proces ale významně usnadní jeden chytrý parťák, kterým je Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style, a jehož si doslova zamilujete.

Tato chytrá osobní váha vás nadchne čistým, nádherným designem, díky kterému se stane ozdobou každé koupelny. Na svrchní části se nachází kompozitní sklo o tloušťce 6 mm, které díky ITO vrstvě dokonale reaguje na lidský dotek. K samotnému měření pak slouží hned čtyři tenzometry, co jsou strategicky rozmístěné tak, aby bylo každé vážení co nejpřesnější.

Kromě vážení toho dokáže chytrá váha od Tesly i hodně změřit. Kromě tělesné hmotnosti je to například BMI, poměr tělesného tuku, svalů, kostí i vody, ale i celkové skóre zdraví těla, objem viscerálního tuku (tedy nebezpečného tuku v oblasti břicha) nebo metabolický věk. A protože se všechny hodnoty zároveň automaticky posílají do aplikace ve vašem chytrém telefonu, údaje o hubnutí si už chviličku poté, co si stoupnete na váhu, budete prohlížet v přehledných grafech přímo ve svém smartphonu. Dodejeme, že aplikace Tesla Smart mluví česky a rozumí si jak s iPhony, tak i telefony s operačním systémem Android.

A skvělá zpráva nakonec? Chytré hubnutí s Teslou vám rozhodně nevysaje rodinný rozpočet. Chytrou váhu Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style pořídíte už brzy jen za 999 Kč, a to ve všech tradičních obchodech s elektronikou.

www.teslasmart.com

Témata: Po porodu, Reklama, Prezentace klienta
Mohlo by vás zajímat
Odříhnutí kojence po krmení: Je to skutečně nutné, nebo jde jen o mýtus?
Machová MartinaProcházková Simona
Kojenec
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství