Maminka.czPrezentace klienta

Dotestováno: Kosmetiku HiPP si chválila nejen miminka

Reklama 24.  6.  2024
Ať už máte první dítě, či několikáté, je potřeba umět miminka rozmazlit. Ať už kvalitní péčí, nebo pořádnou dávkou lásky. O tom, že své dítě milujete, není pochyb. Nezapomínejte ale ani na sebe. Nechali jsme i vás, maminky, otestovat dětskou kosmetiku HiPP a přišla samá chvála. Pojďte se na to podívat.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kosmetika HiPP, zaměřená na děti, vytváří přípravky co nejšetrnější k jemné dětské pokožce. Výrobky obsahují vzácný 100% přírodní BIO mandlový olej a sází na čisté složení bez zbytečně přidané chemie. Tyto produkty jsou stále častěji používány v porodnicích při péči o novorozence.

Našim věrným čtenářkám jsme dali kosmetiku otestovat. O vzorky byl enormní zájem a všech 30 míst se zaplnilo během pár dní. A jak testování probíhalo? Vzorky zkoušely maminky z celé České republiky a 94 % žen produkt doporučuje.

„Musím říct, že já i děti jsme si celou řadu zamilovaly, milujeme tu vůni a mně dělá dobře, když vím, že tato kosmetika dává dětské pokožce jen to nejlepší. Určitě ji budeme používat dále,“ sdělila testující maminka Lenka.

Klepněte pro větší obrázek

Hydratace na prvním místě

První z produktů, který procházel testem, byl dětský pleťový krém. Hodnotila se šetrnost k pokožce miminka – 93 % odpovědí poukázalo na naprostou spokojenost, zatímco zbývajících 7 % z vás označilo své miminko za „spíše spokojené“.

Další v sérii hydratace bylo na řadě tělové mléko, které dostalo samou chválu. Nejvíce jste chválily lehkou roztíratelnost, pořádnou hydrataci a samozřejmě příjemnou a pozor (!) lehkou vůni.

80 % testujících žen označilo kůži svou i miminka po namazání za vysoce hydratovanou, zbylých 20 % žen používalo mléko výhradně po své účely, kde zmínily příjemnou vůni (87 %) a spokojenost se složením (100 %).

„Dětská kosmetika HiPP mě nadchla. Tělové mléko i pleťový krém se nádherně roztírají a vpíjí se do pokožky, kterou skvěle hydratují. Tělový olej nechává pokožku dokonale jemnou. Z kosmetiky jsme nadšeni, používáme ji všichni v rodině, a dokonce ji doporučujeme svým přátelům a známým,“ odpověděla Eva.

Obzvlášť jsem si oblíbila tělové mléko, které příjemně voní, hydratuje a skvěle se roztírá. Používáme ho po každém večerním koupání a používám ho i já na suchou pokožku,“ okomentovala Marie, jedna z testujících.

Klepněte pro větší obrázek

Odstranění nečistot kvalitně a šetrně – od make-upu i dětských šupinek

Na recenzi byl poslán i sprchový gel, u kterého si maminky potvrdily, že dětskou pokožku dokáže nejen hydratovat, ale také dopřává po koupání pocit relaxace a absolutní čistoty.

Na pokožku miminka se musí dávat velký pozor, a proto je tento gel k dětské pokožce velmi jemný. 93 % z vás označilo šetrnost ke kůži za jeden z hlavních benefitů tohoto produktu. Zbylých 7 % s tímto výrokem spíše souhlasilo.

Dětská kosmetika HiPP mě nadchla. Sprchový gel jemně klouže po pokožce a přitom odstraní všechny nečistoty,“  dodává a uzavírá svou odpověď Eva.

Jako poslední jsme rozesílali vzorky dětského oleje, který jste nejvíce používaly na loupající se kůžičku novorozeného miminka a na odličování obličeje. Spokojenost převýšila 96 %.

Produkty HIPP používám pro syna dlouhodobě. Nyní jsem několik z nich vyzkoušela i na sobě a jsem nadšená, především z pleťového oleje a jeho multipoužití (na vlasy, do vany, na odličování). Nejvíce mě baví vůně všech přípravků a u oleje jeho vstřebávání, radovala se Kateřina.

„Značku považuji za jednu z nejlepších na trhu pro miminka. Nově jsem také objevila možnost používat tuto kosmetiku i pro sebe. Nejvíce se mi líbilo použití oleje na loupající se kůžičku novorozeného miminka, stačilo pár dní a loupající se šupinky byly pryč, shrnuje celé testování Veronika.

Témata: Čtenářské testy, Prezentace klienta, Reklama