Maminka.czTestujeme s dětmi

Dotestováno: Voňavé a spokojené miminko díky kosmetice HiPP

Prezentace klienta
8. 11. 2019
Dotestováno: Voňavé a spokojené miminko díky kosmetice HiPP
Každá maminka ví, že pokožka novorozence je velice citlivá a zasluhuje speciální péči. Kůže miminek je totiž o dost tenčí, než kůže dospělých a teprve si zvyká na nové prostředí. Proto se na dětskou kosmetiku kladou přísné požadavky.

Vy, milé čtenářky časopisu Maminka, jste měly jedinečnou příležitost otestovat tělový olejíček, vlhčené ubrousky s 99 % vody a sprchový gel  - speciální kosmetiku pro novorozence, kterou pro vás připravila proslulá značka HiPP.

O kosmetice HiPP

Kosmetika HiPP pomáhá udržovat požadovaný kyselý plášť dětské pokožky neporušený a tím ji chrání před negativními vlivy okolí. Pro minimalizaci rizika potenciální alergické reakce v kosmetice HiPP nenajdete nic, co by jemné pokožce miminka mohlo uškodit. Proto miminka kosmetiku HiPP velmi dobře snáší – a to od narození.

A jak testování dopadlo?

Po vyplnění dotazníku byl našim testujícím maminkám zaslán balíček s tělovým olejíčkem, vlhčenými ubrousky s 99% obsahem vody a sprchový gel HiPP.  Po čase na důkladné otestování jim následně byl mailem odeslán anonymní formulář s otázkami. A jaké jsou výsledky testování? Maminky si nejvíce pochvalovaly šetrné složení výrobků, decentní vůni a dobrou roztíratelnost a vstřebatelnost dětské kosmetiky HiPP. Novopečené maminky také oceňují fakt, že výrobky jsou hypoalergenní a perfektně hydratují pokožku novorozence. 88 % testujících čtenářek časopisu Maminka by kosmetiku HiPP doporučilo svým známým.

Co nám maminky vzkazují?

Tuto kosmetiku mám velice ráda, používala jsem ji pro dceru od malička… Líbí se mi, že jí vždy krásně hydratuje pokožku a nemusím ji dále mazat. Velmi oceňuji ubrousky, ty mě fakt překvapily a jsem nadšená. Hlavně tím složením, takže u nich zůstanu už napořád. Navíc se s nimi krásně pracuje, netrhají se, nesmrdí, hezky utřou, co mají... A také oceňuji i olejíček, tím se teď mažu i já, protože i na mé pokožce dělá zázraky! Pevně věřím a doufám, ze třeba jednou budu moct opět něco vyzkoušet z nabídky HiPP, co jsem ještě nezkoušela..

Iveta

HiPP jsme si zamilovali v porodnici, když nám miminko donesli vykoupané, hned se nám vryla do paměti vůně dětské kosmetiky. Po příjezdu domů jsme si kosmetiku nakoupili. HiPP používám i já na svou suchou pokožku. Navíc mlíčko HiPP nám zachránilo bříško.

Dagmar

S kosmetikou HiPP mám velmi dobrou zkušenost. Produkty jsou jemné k dětské pokožce, líbí se mi i jejich vůně. HiPP je pro mě zárukou kvality. Můžete se na jejich výrobky spolehnout. Nejčastěji doma používáme vlhčené ubrousky, jejich velké plus je pro mě složení s 99 % vody.

Helena

Kosmetiku Hipp používám pro obě děti (nejoblíbenější u staršího je kačenka s pěnou na mytí) a jsem naprosto spokojená. Žádné alergické reakce jsem ani na citlivé pokožce nezaznamenala. Vlhčené ubrousky používám dlouhodobě, mýdlo a olej jsem vyzkoušela poprvé a bez problému.

Eva

Témata: Testujeme s dětmi

Mohlo by vás zajímat
Obyčejný den očima mámy a dítěte. Tohle video vás dojme
Babička upřednostňuje jedno vnouče. Podle vědců za to mohou i geny
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Barunka málem přišla o prst! Její máma varuje před nebezpečnou hračkou

Horoskopy

Štír Neohrnujte nad pomocí kolegů nos. Oni také vidí, že je k vám nadřízený nespravedlivý. Zkuste se s nimi…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Slavomír, Slavomíra, Slávek

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné