Maminka.czDěti a mateřství

Dovolená s dětmi? Řecko 2014!

Komerční článek
30. 1. 2014
Dovolená s dětmi? Řecko 2014!
Zvažujete, kam letos vyrazit na dovolenou s celou rodinou? Nedovedete se zatím rozhodnout? Potom pro Vás máme inspiraci. Co takhle vyrazit i s dětmi do Řecka?

Dovolená představuje báječné chvíle pro celou rodinu. Rodiče si užijí odpočinku zcela bez stresu, pro děti jde zase o nezapomenutelné okamžiky, které si budou pamatovat po celý život. Otázkou však zůstává, kam konkrétně v letošním roce vyrazit. Na tomto místě bychom Vám chtěli doporučit dovolenou v Řecku. Tato země není daleko, neutratíte tedy horentní sumy peněz a navíc zde naleznete mnoho překrásných přírodních scenérií i kulturních památek.

Kam vyrazit? Zkuste jeden z řeckých ostrovů

Většinu lidí napadne v souvislosti s Řeckem hlavní město Athény. Jenže k prozkoumání toho je daleko více. Ať už se jedná o mýty opředenou Olympskou riviéru nebo oblíbený poloostrov Chalkidiki, i tyto destinace skýtají spoustu báječných zážitků. Výtečným řešením pro dovolenou 2014 jsou ovšem rovněž řecké ostrovy, na nichž naleznete úchvatná místa, jakož i nádherné ubytování. Řecko zkrátka nabízí pobyty na mnoha různých místech.

Pro letošní dovolenou Vám kupříkladu doporučujeme ostrov Kefalonia s nádhernou krajinou a průzračným mořem (přesvědčte se sama), turisticky dlouhodobě oblíbený ostrov Korfu, s historií nerozlučně spjatý ostrov Kréta, na němž vyrostla nejstarší evropská civilizace anebo Rhodos, zvaný též „ostrov slunce“. V každém případě by Vás mohla zajímat rovněž dovolená Samos, Mykonos, Lesbos, Kos, Lefkada nebo Santorini. Ani to ale není zdaleka vše.

Dovolená v Řecku s Greece Tours

Cestovní kancelář Greece Tours Vám nabízí bohaté zkušenosti se zájezdy do této jihoevropské země. Pokud navíc využijete naši nabídku Firts Minute či Last Minute Řecko, můžete ušetřit nemalé finanční částky, zvláště pokud vyrazíte s celou rodinou. Nechte se tedy inspirovat pro dovolenou 2014 a vyrazte s dětmi za sluncem, nádhernými plážemi a kouzelnými památkami. Navštivte nás jednoduše na Greece-tours.cz a poznávejte Řecko!

Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Takhle se směje princ Louis! Rodina Kate a Williama má nové oficiální fotky
Baby Ring: Jak se na jeho používání dívají odborníci? Jsou pro!
Už to víte? Bára Špotáková porodila druhého syna, dostal zajímavé jméno
Hádka o dovolenou: Dítě rozhodlo, kam jedeme! S manželem jsme se chytli

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu