Maminka.czKuriozita

Drama v safari parku! Máma natočila, jak žirafa popadla její dceru a vyhodila ji do vzduchu. Ze záběrů mrazí

Dita Mrázková 14.  6.  2024
Když si rodiče dvouleté holčičky vyjeli v otevřeném džípu prohlédnout volně žijící zvířata, nikdo netušil, že se zábava zvrtne v obrovský šok. Jedna ze žiraf tak trochu zatoužila po přízni dívenky. Videa z místa činu, která dramatické okamžiky zachycují, stojí za vidění.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když dvouletá Paisley Toten navštívila se svými rodiči první červnový den jeden texaský safari park, netušila, co tam na ni čeká za dobrodružství. Během projížďky v terénních autech si několik rodin prohlíželo volně pobíhající zvířata s možností nakrmit je.

VIDEO: ROZZUŘENÝ NOSOROŽEC ZAÚTOČIL NA TURISTY NA NAMIBIJSKÉM SAFARI

K nečekanému incidentu došlo, když se holčička pokoušela nakrmit žirafu z korby automobilu. Zvíře, dychtící po svačince, ji bezděčně popadlo za tričko a na pár sekund zvedlo do vzduchu. Vzápětí ji však pustilo do maminčiny náruče.

Klepněte pro větší obrázek

Dramatické okamžiky zachytila na telefonu přímo maminka dívenky. V okamžiku, kdy se žirafa chopila její dcery, natáčení ukončila. Paisley naštěstí vyvázla bez zranění, za to ale s pořádným šokem všech přítomných.

Další záběry, pro změnu z auta jedoucího za rodinou, zachycují okamžiky, ze kterých opravdu mrazí. Bylo velkým štěstím, že žirafa neměla s dítětem jiné úmysly.
Incident vyvolal mezi návštěvníky parku Fossil Rim Wildlife Center velké obavy o bezpečnost. A není divu. Organizátoři ihned přijali opatření, aby se podobné situace neopakovaly. "Incident nám byl poprvé nahlášen v pondělí 3. června. Bezpečnost našich hostů a zvířat je pro nás vždy na prvním místě. Přestože k takovému incidentu nikdy předtím nedošlo, podnikáme okamžité kroky, abychom zajistili, že se to nebude opakovat. S okamžitou platností tak Fossil Rim nedovolí hostům projíždět parkem na korbách nákladních automobilů," stoji v prohlášení.

Tatínek Paisley v rozhovoru pro místní televizi KWTX-TV uvedl, že se Paisley kupodivu moc nebála, ani neplakala. "Za to mně se zastavilo srdce," vzpomínal na nepříjemné okamžiky Jason Toten. Dcerku tak za statečnost odměnil koupí plyšáka v místním obchodě se suvenýry. Hádejte, o jaké zvířátko šlo...

V dětství ji napadli psi babičky. Útok málem nepřežila! Jak vypadá teď?
Témata: Děti, Video, Příběhy, Batole, Rodina, Rodičovství, Rodiče, Emoce, zábava, Kuriozita, Strach, Volný čas, zvíře, Zoo, farma, Safari Parku, Dívenka, Okamžik, Máma, Místo činu, Safari Park, Žirafa, Holčička