Maminka.czGalerie

Draze zaplacených pár minut ticha! Podívejte se na ty nejšílenější dětské nápady, jaké si (ne)dovedete představit

Simona Formánková 29.  3.  2024
Pokud se vám už někdy stalo, že vás z věčného rámusu a křiku probralo hrobové ticho, jistě víte, že to nevěstí nic dobrého. Děti většinou nejvíce zaměstnají ty největší lumpárny. V naší galerii najdete přehled těch nejšílenějších, o které se rodiče podělili na sociálních sítích.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Odstřihnuté kabely od sluchátek, kresba hřebíkem na dveřích tatínkova auta nebo třeba potopení objektivu fotoaparátu pod vodu pro lepší záběr dna bazénu – i těmto situacím jistě předcházelo ohlušující ticho, ze kterého rodiče vytrhl jejich vlastní výkřik zděšení. Jakkoli se nám však takové nápady dětí mohou zdát šílené a k pláči, malým koumákům připadají naprosto geniální. 

Ptáte se sami sebe, kam na to chodí? A proč to vlastně dělají? Ve většině případů nechtějí škodit. Naopak se snaží pomoct – sobě, svým sourozencům nebo právě nám rodičům. A proto je tak těžké se na ně zlobit. Vše dělají bezelstně a s tím nejčistším úmyslem. Však i vztek a prvotní adrenalin nás vždy rychle přejdou, když s provinilým výrazem střídavě těkají očima po nás a svých výtvorech. Podívejte se do galerie na fotografie všech geniálních nápadů, které rodiči nebyly dostatečně oceněny. 

VIDEO: Ach, ti tatínci aneb taneční kroužek zahájen

Témata: Galerie, Rodičovství, Výchova, Rodiče, Sociální sítě, Fotografie, Za zábavou, Lumpárna, Taneční kroužek, Nápad, Gal, Zděšení, Ticho, Křik, Rámus