Druhá fáze Slavíka: Objev roku

Komerční článek
8. 11. 2016
Druhá fáze Slavíka: Objev roku
Hlavní část ankety Český slavík Mattoni skončila už 20. listopadu, ale tím není hlasování konec. V týdnu před galakoncertem, na němž budou vyhlášeny výsledky letošního ročníku, probíhá ještě hlasování o tom, kdo bude Objevem roku.

Objev roku je hned za hlavními kategoriemi nejdůležitější částí současného Českého slavíka Mattoni. Pomáhá představovat nejširší veřejnosti nadějné nové tváře, které by měly v budoucnosti nahradit oblíbené hvězdy minulých let. Je to velmi těžké. Podobně jako je těžké nahradit nesmrtelnou generaci českých herců novými osobnostmi.

Letošní Objev roku je už patnáctý. V roce 2001, kdy byla tato kategorie poprvé vyhlášena, zvítězil Leoš Mareš, který se tehdy snažil na sebe upoutat pozornost jako Pán kožichů a raper. A zatím naposledy, loni, se objevem roku stala Slza, nejúspěšnější český teenagerský fenomén od dob skupiny Lunetic.

Po letech hledání nejlepší formy výběru nových talentů se způsob ustálil na tom, že odborná komise, složená z významných českých novinářů, rozhlasových a televizních dramaturgů vybere tři zajímavé osobnosti, které se letos objevily na české scéně, hlavně na jejích internetových platformách. Z nich pak veřejnost vybírá toho nejlepšího. Díky Slavíkovi se tak dostávají ti nejnadanější z internetového podzemí do běžného světa showbyznysu.  

Kdo vyhraje letos?

Žhavým favoritem je zpěvák, který si říká Sebastian. Může to být ale také na Óčku neustále rotující Timmy White nebo novojičínské duo Light & Love. Ale může to být také někdo jiný. Internet je plný  nadějných osobností. A nezapomeňte, hlasuje se až do poloviny přenosu ze slavičího galakoncertu.     


PARTNEŘI ANKETY ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2016

Hlavním partnerem ankety jsou M&M reality. Během 11 let působení na českém trhu s nemovitostmi prošlo přes M&M reality 1 000 000 prodávajících a 2 000 000 poptávajících klientů. Právě dnes mají v nabídce 25 874 nemovitostí a jedna z nich čeká třeba na Vás.

Dlouholetým partnerem ankety je Rádio Impuls, které je již více než deset let nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice. Hraje převážně česky a zpravodajství i dopravní servis přináší dřív než ostatní.


Mohlo by vás zajímat
Od početí k porodu. Fascinující snímky zrození očima známého fotografa
9 faktů o plodných dnech: Víte, které dny cyklu jsou plodné?
Nemůžeme si dovolit bohatého ježíška. Děti jsou nespokojené
Smí rodič líbat dítě na ústa? Mate ho tím a dráždí, tvrdí někteří odborníci
Děti mají náš smysl pro humor, takový drsnější, říká Aňa Geislerová
Holky kradou krásu, s klukem přiberete! Opravdu se ta těhotenství liší?
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
Jak by vypadal svět podle dětských kresbiček? Takhle! Pobavte se s námi

Horoskopy

Ryby Už jste si také všimli, že doma vládne nepříjemná atmosféra. Dala by se dokonce krájet. Udělejte něco…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdeněk, Zdenek, Oksana

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu