Druhá fáze Slavíka: Objev roku

Komerční článek
8. 11. 2016
Druhá fáze Slavíka: Objev roku
Hlavní část ankety Český slavík Mattoni skončila už 20. listopadu, ale tím není hlasování konec. V týdnu před galakoncertem, na němž budou vyhlášeny výsledky letošního ročníku, probíhá ještě hlasování o tom, kdo bude Objevem roku.

Objev roku je hned za hlavními kategoriemi nejdůležitější částí současného Českého slavíka Mattoni. Pomáhá představovat nejširší veřejnosti nadějné nové tváře, které by měly v budoucnosti nahradit oblíbené hvězdy minulých let. Je to velmi těžké. Podobně jako je těžké nahradit nesmrtelnou generaci českých herců novými osobnostmi.

Letošní Objev roku je už patnáctý. V roce 2001, kdy byla tato kategorie poprvé vyhlášena, zvítězil Leoš Mareš, který se tehdy snažil na sebe upoutat pozornost jako Pán kožichů a raper. A zatím naposledy, loni, se objevem roku stala Slza, nejúspěšnější český teenagerský fenomén od dob skupiny Lunetic.

Po letech hledání nejlepší formy výběru nových talentů se způsob ustálil na tom, že odborná komise, složená z významných českých novinářů, rozhlasových a televizních dramaturgů vybere tři zajímavé osobnosti, které se letos objevily na české scéně, hlavně na jejích internetových platformách. Z nich pak veřejnost vybírá toho nejlepšího. Díky Slavíkovi se tak dostávají ti nejnadanější z internetového podzemí do běžného světa showbyznysu.  

Kdo vyhraje letos?

Žhavým favoritem je zpěvák, který si říká Sebastian. Může to být ale také na Óčku neustále rotující Timmy White nebo novojičínské duo Light & Love. Ale může to být také někdo jiný. Internet je plný  nadějných osobností. A nezapomeňte, hlasuje se až do poloviny přenosu ze slavičího galakoncertu.     


PARTNEŘI ANKETY ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2016

Hlavním partnerem ankety jsou M&M reality. Během 11 let působení na českém trhu s nemovitostmi prošlo přes M&M reality 1 000 000 prodávajících a 2 000 000 poptávajících klientů. Právě dnes mají v nabídce 25 874 nemovitostí a jedna z nich čeká třeba na Vás.

Dlouholetým partnerem ankety je Rádio Impuls, které je již více než deset let nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice. Hraje převážně česky a zpravodajství i dopravní servis přináší dřív než ostatní.


Mohlo by vás zajímat
Problémy se spánkem má třetina dětí. Chce to režim, říká odborník
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
9 faktů o plodných dnech: Víte, které dny cyklu jsou plodné?
Chytrý po tátovi? Omyl. Inteligenci děti dědí od matek, tvrdí vědci

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu