Maminka.czNaše tipy

Dubnové Sluníčko je plné zvířecích rekordmanů. Objednejte si ho až domů

6.  4.  2020
V dubnu zavede Sluníčko děti mezi zvířecí rekordmany. Malí čtenáři se hravou formou dozvědí, které zvíře je nejtěžší, které nejvyšší, nejchytřejší, nejrychlejší, nejdelší…

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Děti si spolu s rodiči nebudou o slonech, žirafách, šimpanzích, gepardech, velrybách a dalších výjimečných zvířatech jen číst.

Jednoduché informace jim pomůžou zafixovat především kvízy, logické spojovačky, různá obrázková přirovnání, domalovánky a tak dále. 

TADY si můžete časopis objednat S DORUČENÍM DOMŮ

Slona si děti například zapamatují tímhle zábavným způsobem: Na jednu stranu houpačky ilustrátor namaloval slona, na volný konec mají čtenáři za úkol dokreslit pět osobních aut stojících na sobě.

Výšku žirafy si zase čtenáři představí tak, že domalují pět dětí stojících nad sebou na žebříku. Tohle by mohlo děti vážně bavit. 

V dubnovém Sluníčku najdou i spoustu veršovaných hádanek na dané téma. Jejich autorkou je Zuzana Pospíšilová, současná nejznámější autorka dětských knížek.

Vybíráme dvě hádanky z mnoha – necháte své tří až šestileté ratolesti uhodnout, o kterých zvířatech se v ukázkách píše?

Tato šelma kočkovitá

je rychlá a velmi hbitá.

Při lovení číhá v tichu

a má skvrny na kožichu.

Které zvíře je nejrychlejší?

 

Víte, co ho potěší?

Že je ze všech nejtěžší.

Koho? To je jasné všem –

přece zvíře s chobotem.

Které zvíře je nejtěžší?

Chcete mít Sluníčko za pár dní doma, aniž byste museli někam do obchodu? Kupte si ho on line na tomto odkazu – OBJEDNAT SLUNÍČKO – poštovné platíme my. 

Musí umět špagety, krupicovou kaši a červenou omáčku! Kdo? Maminka roku!
Nová Maminka! Eva Burešová o mateřství, speciál o alergiích. Pošleme vám časopis domů
 
Témata: Naše tipy, zvíře, šimpanzi, přirovnán, Pospíšil, Velryba, Žebřík, Zuzana Pospíšilová, Gepard, Dubno, Knížek, Řek, Žirafa, Přirovnání, Děti, Čtenáři, Selma, Rekord, Slon, Rekordman, Sluníčko, Šelma, Malý čtenář, Hravá forma, Hádanka