Maminka.czKuriozita

Dudlík za 70 tisíc, kočárek za 140 tisíc, šperky za 700 tisíc… Pohádkově bohatí manželé na novorozené dceři rozhodně nešetří!

Dita Mrázková 11.  3.  2024
Příběh prodavačky kosmetiky a instalatéra, kteří pohádkově zbohatli, je jako vystřižený z romantické love story. Páru, který se netají oblibou v luxusu, se nedávno narodilo první dítě a jeho příchod na svět dojatí rodiče pojali jako na královském dvoře. Neuvěříte, co své malé princezně pořídili za parádu!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Linda Andrade (24) pochází z chudé jordánské rodiny, dnes však patří mezi vlivné influencerky. Se svým mužem Rickym žije střídavě v Kalifornii a Dubaji a netají se tím, že miluje luxus na všech frontách. Měsíčně neváhá za všelijaké zkrášlovací procedury utratit téměř 200 tisíc korun a ráda sdílí i své zážitky z cest za luxusními nákupy.

VIDEO: MILIONÁŘKA PETRA PLEMLOVÁ: PODNIKÁNÍ NASTARTOVALA V OBÝVÁKU, SE SOCIÁLKOU V PATÁCH...

Loni v červnu zveřejnila video s titulkem „Kolik jsem utratila za den jako manželka milionáře“, kde se pochlubila pořízením hned dvou kabelek značky Chanel v hodnotě 320 tisíc korun, a aby se tak náročnou činností, jakou je shopping, moc neunavila, pronajala si prý auto, které ji po nákupních centrech vozilo.

Klepněte pro větší obrázek

Linda se ale nebojí označit za normální ženu v domácnosti a odolává i velké kritice na sociálních sítích, kde ji lidé často kritizují za její rozmařilost. Nejvíc ji mrzí, když ji nazývají rozmazleným spratkem. Nejednou si na svůj úděl i postěžovala, to když jí samotné přišlo, že ji manžel zahrnuje „až příliš mnoha věcmi“.

Nechala se však také slyšet, že k obrovskému jmění přišla díky tvrdé práci. Údajně začala s prodejem kosmetických produktů a postupně se stala majitelkou několika společností včetně luxusních lázní.

Klepněte pro větší obrázek

V devatenácti se provdala za instalatéra a opraváře myček Rickyho, který snil stejně jako Linda o lepším životě. Řemeslo tak pověsil na hřebík a začal obchodovat v oblasti e-commerce. A úspěch se dostavil. Stal se z něj globální lídr v oblasti obchodování a technologií, založil 8 společností a zařadil se mezi nejbohatší dubajské byznysmeny.

Klepněte pro větší obrázek

Loni se páru narodila prvorozená dcerka Amira a je jasné, že ani ona nebude po stránce přepychu pozadu. Malá dívenka se jen pár měsíců po narození může pyšnit sbírkou luxusních designových kabelek v hodnotě 500 tisíc korun, kterou jí daroval tatínek.

Od maminky Amira dostala dudlík od Diora v přepočtu za 70 tisíc korun, kočárek stejné značky vyšel na téměř 150 tisíc korun. Aby to holčičce slušelo, rodiče ji obdarovali i šperky značky Tiffany v hodnotě 700 tisíc korun

Jako důkaz Linda zveřejnila na svém Instagramu video, kde se dárečky pro malou Amiru ráda pochlubila a dceru nazvala malou Marií Antoinettou.

Dcerka bývalých chudých rodičů, dnes milionářů bez hranic, materiálně strádat rozhodně nebude. Snad ji ale rodiče zahrnou i stejnou porcí lásky…

Zlaté dudlíky, Barbie posetá diamanty, vlastní zoo nebo zábavní park za domem. Neuvěříte, jak žijí děti slavných celebrit!
Témata: Láska a vztahy, Příběhy, Mateřství, Sociální sítě, Kuriozita, Životy slavných, Instagram, Kočárek, Rodiče, Dcera, Emoce, mateřská láska, Dubaj, Kosmetika, šperky, Dior, Výbava, prodavačka, luxus, Instalatér, Dudlík, Obývák, Tiffany, Ricky, Manžel, Kočárky na Heureka.cz