Maminka.czCelebrity

Dům zamořený plísní a život v karavanu. To je aktuální situace bývalé televizní hvězdy a pětinásobné matky Tori Spelling

Lenka Knápková 1.  9.  2023
Od dětství vystupovala v televizních pořadech, které produkoval její slavný otec. Nevěry, domácí násilí, rozvody, dluhy a také závislost na plastikách ji dovedly až na dno. Dokáže se ještě padesátiletá vyhaslá hvězda dostat zpět na výsluní? Nebo svůj pád neustojí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 

Televizní dědička, herečka a protekční dcera Tori Spelling prochází poslední roky životní krizí. Na Instagramu se sice snaží ukazovat své pracovní aktivity, večírky a především spokojenou rodinu a děti, realita je však jiná. Manžel Dean McDermott na sociálních sítích v červnu oznámil: „S velkým smutkem a velmi těžkým srdcem oznamuji, že po osmnácti letech společného života a pěti úžasných dětech jsme se s Tori Spelling rozhodli jít každý svou cestou. Budeme i nadále spolupracovat jako milující rodiče a vést a milovat naše děti v tomto těžkém období. Prosíme vás všechny, abyste respektovali naše soukromí, protože tento čas užíváme k tomu, abychom naši rodinu obklopili láskou a prošli si tím. Děkujeme vám všem za vaši podporu a laskavost.“ Toto prohlášení vydal v den patnáctých narozenin dcery Stelly a později příspěvek z Instagramu raději smazal. Manželství Tori a Deana se otřásá v základech už poněkolikáté, tentokrát to však vypadá jako definitivní konec.

VIDEO: Beverly Hills 902 10 jako fenomén 90.let

Na Instagramu se snaží působit jako jedna velká spokojená rodina. 

Tori se potýká s neustálými problémy, poslední měsíc byla spatřena, jak žije v karavanu v kempu v kalifornském okrese Ventura County spolu se svými pěti dětmi. Podle amerických médií se musela přestěhovat z pronajatého domu nejen kvůli finančním potížím souvisejícím s rozvodem, ale i kvůli plísni, kterou byl dům dlouhodobě zamořený. Bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 a její děti – šestnáctiletý Liam, patnáctiletá Stella, jedenáctiletá Hattie, desetiletý Finn a šestiletý Beau – žijí údajně trvale v karavanu. 

Na snímku na urgentním příjmu s dětmi po neustálých infekcích, pravděpodobně způsobených plísněmi z domu, kde bydleli.

Plastikami posedlá Tori už si přestává být podobná. Úpravy obličeje a neustálé přibírání a drastické hubnutí si vybírají svou daň.

Ještě v květnu takto gratuloval Dean své manželce k 50. narozeninám.

Ustojí Tori i tento pád a najde svým dětem důstojný domov, nebo už se ze dna nezvedne? Aktuálně prý pracuje v Los Angeles na novém televizním projektu, který by jí měl finančně pomoct z dluhů. Na posledních snímcích však byla zachycena při odjezdu z nemocnice s modřinami na obličeji po čtyřdenní záhadné hospitalizaci. 

Pamatujete na potvoru Valerii z BH 90210? Tiffani Amber-Thiesen žije na venkově, jezdí na koni, miluje vaření a táboření
Témata: Slavné maminky, Instagram, Celebrity, Děti slavných, Dětství, rozvod, Nevěra, Tori Spelling, Beverly Hills 90210, Stella, Domácí násilí, Dědička, Dean, Tori Spellingová, Dean McDermott, Los Angeles, Karavan, Beau, Finn, Tori, Televizní pořad, Hattie