Maminka.czTěhotenský test

Dvě čárky na testu: Oznamte to kreativně

13. 8. 2013
Dvě čárky na testu: Oznamte to kreativně
Příběhy těchto pěti maminek jsou sice mimořádné, ovšem pokud máte tuto milou povinnost teprve před sebou, jako inspiraci je snad ani neberte.

Vyzrazení u zubařky

Leona (25): „Byli jsme s přítelem společně u zubařky. Jelikož je to naše bývalá spolužačka a kamarádka ze střední, chodíme k ní do ordinace vždycky společně a ona, zatímco jednomu prohlíží zuby, může si s tím druhým povídat. Věděla jsem už týden, že jsem těhotná, ale pořád jsem si to nechávala pro sebe a přemýšlela, jak to co nejoriginálněji Mílovi sdělit. Věrka (naše zubařka) mi plnila zubní kanálky, a když byla hotová, povídá: „Tak a teď to ještě zrentgenujem, abysme viděli, jak to tam vypadá. Nejsi těhotná, viď?“ A bylo to.

V tu chvíli mě tak zaskočila, že jsem absolutně nevěděla, jak reagovat. Zamumlala jsem něco jako „Noooo…“, jenže v tu ránu už Věrka halasila na celou ordinaci „Joooo?“ Míla samozřejmě vyskočil „Co? Co? Cože? Co jste to teď říkaly?“ No, nakonec to bylo fakt docela originální, ovšem ne ve stylu, co jsem si původně plánovala."

NENECHTE SI UJÍT: Soutěž Sunarka: Jediné snacky v kvalitě pro děti již od 1 roku

Ztracený test

Katka (27): „Snažili jsme se o miminko už asi 4 měsíce a tak se stalo takovým mým zvykem, pravidelně o víkendu počůrat vždycky ráno jeden těhotenský test. No a jednou v sobotu překvápko - koukaly na mě dvě čárky. Měli jsme s manželem ve zvyku udělat si vždycky velkou snídani - vajíčka, toasty, müsli, džus, kafe, noviny… a snídat třeba hodinu, hodinu a půl.

Položila jsem pozitivní test vedle cukřenky a čekala, až si manžel sedne a bude si chtít osladit kafe. Jenže Honza na test hodil noviny, aniž by si ho samozřejmě vůbec všiml, a pak, když si je bral, zametl test pod talířek s máslem. To už jsem nevydržela a ukázala mu ho. Moje překvapení sice úplně nevyšlo, ale Honza byl i tak úplně paf. A samozřejmě strašně šťastněj.“

Věštecký sen?

Dana (34): „V noci jsem se vzbudila a nějakým šestým smyslem jsem věděla, že jsem těhotná. Těžko se to vysvětluje. Šla jsem na záchod, počůrala test a naprosto jasné objevily se dvě čárky. Hned jsem vzbudila Mirka a řekla mu to. „To je skvělý, to mám velkou radost,“ reagoval. Objali jsme se a pak jsme si ještě dalších deset patnáct minut povídali.

Ráno mi Mirek říká „Já jsem ti měl ten nejdivnější sen. Zdálo se mi, že si těhotná a že jsme vybírali jméno pro miminko a pak že se nám narodili dvojčata a my nevěděli, jaký jméno dát tomu druhému.“ Nejdřív jsem si myslela, že si ze mě dělá legraci, ale když zůstával naprosto vážný, došlo mi, že to skutečně všechno zaspal. Trochu mě to namíchlo, ale ne zas tak moc. Kuriózní bylo, že moje doktorka mi asi za měsíc sdělila, že skutečně čekám dvojčata. Zítra už jim bude přesně půl roku.“

Důvtipný přítel

Kamila (28): „Prozradila jsem příteli, že pro něj mám překvapení, ale že ho musí na základě mých indicií sám uhádnout. Jednou večer jsme si teda sedli a já před něj naservírovala DVD Zbouchnutá, tričko s nápisem „The Best Daddy In the World“ a malý dětský bodíčko. „Bude to něco s dítětem,“ reagoval po chvíli Dan. „Přijede tvoje ségra s Marečkem a budou u nás spát?“ „Ne,“ povídám trpělivě. Další chvíle váhání.

„Tak chceš, aby jedný z tvejch kamarádek pohlídal prcka, zatímco vy dvě si vyrazíte na dámskou jízdu?“ „Ne!“ „Tak chceš, abych hrál v Radovanově filmu (můj kamarád - filmař) nějakýho tatíka?“ „Ne, ne, ne,“ už mi došla trpělivost, „ty budeš táta ve skutečnosti!“ „Ale jak to? S kým? Dyť já nikoho nezbouch, přísahám!“ Pak se zarazil a vzápětí mu to došlo. Akorát včas na to, abych nezačala vážně pochybovat o tom, jestli jsem si pořídila dítě s tím pravým člověkem. :)“

Pokažená romantika

Káča (31):„Byli jsme na dovolené na Krétě a já už z domova plánovala, že to manželovi řeknu tam. Měla jsem připravený obrázek z prvního ultrazvuku v malém rámečku ovázaném červenou stužkou. Jeden den jsme se rozhodli, že si uděláme výlet na takovou zastrčenou romantickou pláž. Ideální místo, myslela jsem si. Muselo se tam přes horskou úžlabinu - úzká silnička, strmé svahy po obou stranách, prašná cesta. Půjčili jsme si džíp, já si dala fotku do kabelky a vyrazili jsme.

Uprostřed zákrut a zatáček si najednou Petr přitáhl mojí kabelku a začal v ní hledat flašku s vodou. Než jsem mu ji stačila vytrhnout, nahmatal a vytáhl rámeček. Málem jsme se uprostřed těch skal vybourali. Byla jsme docela naštvaná, že mi takhle pokazil překvapení, ale on byl tak nadšený, že jsem se nemohla zlobit dlouho. Náš výlet byl i tak ten nejromantičtější ze všech.“

Témata: Těhotenský test, Prašná cesta, Test, Pozitivní test, První ultrazvuk, Rámeček, Bývalá spolužačka, Šestý smysl

Mohlo by vás zajímat
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Zveřejňuje fotky dcery na sítích, ale neukáže ji! Jak to dělá?
Táta fotí boží fotky dětí! Jak to dokáže a kam chodí na nápady?
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
To vás pobaví! Sourozenci nafotili rodičům k výročí srovnávací fotky
Tahle sexy plus size modelka Hilda vás pobaví. A třeba se i poznáte
Mateřská dovolená 2020: Vše, co potřebujete vědět
Matka rodila na zahradě, kde si hrály děti. Porod natočila a zveřejnila

Horoskopy

Rak Tak moc se upínáte na lásku, až ji nemůžete najít. Na chvíli na romantické chvilky zapomeňte a věnujte…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Bohuslava, Vilibald, Donald

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné