Maminka.czMateřství

Dvojnásobná maminka Monika Leová šla opět s kůží na trh: Filtr vs. realita? Kojicí video odhaluje obojí

Dita Mrázková 16.  11.  2023
Maminka dcery Mii a syna Maxe na svém Instagramu odhaluje mateřství bez příkras. A když už hodlá použít na kruhy pod očima nebo zplihlé vlasy nějaký ten zkrášlovací filtr, přidá k němu i kus reality.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zná to každá máma na mateřské. Ráno je ráda, že si stihne uvařit kafe a vyčistit zuby. Když k tomu všemu ještě zvládne během dne uklidit, naobědvat se, a dokonce i vyžehlit, může si večer na noční košili, pobryndanou od mateřského mléka, připnout obří metál.

Mateřská zkrátka není žádná dovolená. A realita mateřství je na hony vzdálená také všem těm "vystajlovaným" rodinným momentkám, na kterých je dokonalý táta, ještě dokonalejší máma, oba v superdokonalých outfitech s tymolinovými úsměvy a vzornými načančanými dětičkami. 

VIDEO: HOLKY NA VÍNĚ: MONIKA LEOVÁ

Podobné fotografie sdílí nejedna známá maminka. Proč by taky měla postovat fotografie pořízené po probdělé noci, že? Jenže ruku na srdce, která máma z masa a kostí vypadá 24/7 jako ze žurnálu? Věříme, že i taková Kim Kardashian nebo Paris Hilton, které bez make-upu nedají ani ránu, toho mají občas až nad hlavu, jenže odhalovat na sociálních sítích realitu všedních dnů je v některých případech pořád ještě tabu.

Tohle stigma úspěšně bourá třeba plus size modelka Ashley Graham, která se nestydí ukázat nejen své strie a bříško těsně po porodu svých dvojčat, ale třeba také to, jak vypadá její běžný den, kdy kojí, odsává a stará se o své tři děti.

Klepněte pro větší obrázek

Podobně to má i bývalá Miss, nyní moderátorka a influencerka Monika Leová. K dvouleté dceři Mie přibyl v létě do rodiny i syn Max, a tak má tahle sympatická maminka o zábavu postaráno. Když nedávno sdílela video z kojení, okořenila ho právě srovnáním, jak by si ho ideálně představovala a jak to vypadá v reálu. 

Video s filtrem upraveným obličejem střídá to, jak Monika drží svého malého syna u prsa, u toho si stihne vyřídit telefon, nakrmit sama sebe, drobit dítěti na hlavičku i téměř usnout. Však také byly komentáře ostatních maminek všeříkající. Právě v oné realitě se bezpečně poznala většina z nich. 

A o to jde Monice především. Nehrát si na dokonalost a nebát se ukázat se světu v celé své přirozenosti. Před časem ji zaskočila jedna mladá slečna, která nemohla pochopit, že se veřejně známá osoba ukazuje i v tom "nedokonalém" světle.

"Slečna celkem hodně řešila lajky a fotky s filtrem. Nechápala třeba, jak může mít na mém profilu fotka, kde mám trošku špíčky, tolik lajků. Prý by mi je umazala, kdybych chtěla. Nemyslela to asi nijak zle, ale já pochopila, že mladé dívky prostě mají zkreslenou představu o tom, co je normální. Vidí totiž všude jen samé dokonalé fotky a já se jim vlastně vůbec nedivím, že mají pak takové názory, jaké mají," myslí si Monika. Sama by si moc přála, aby i její dcera Mia dokázala jednou rozpoznat, co je realita a co iluze. 

Jak se na podobné filtry upravené fotografie známých i neznámých maminek na sociálních sítích díváte právě vy? Diskutovat o tom můžete na našem Facebooku.

Exkluzivně: Těhotná Monika Leová prozradila pohlaví miminka! Už má vybrané jméno? A jak se připravuje na porod?
Témata: Video, Slavné maminky, Mateřství, Rodičovství, Instagram, Syn, Dcera, Celebrity, Kojení, Děti slavných, zábava, Sociální sítě, Moderátorka, Miss, kůže, mateřská láska, Influencerka, Mia, Max, Monika Leová,, Ashley Graham, Facebook, Realita, Filtr, Maminka