Elektrokola jsou hitem, jezdí na nich všechny generace

Už dávno neplatí, že elektrokolo je jen pro důchodce, kteří již nemají sílu šlápnout do pedálů. V dnešní moderní době na něm potkáte skoro každého, od vystylovaných hipstrů, po mladé maminky nebo pány v obleku, kteří míří na pracovní schůzku. Jaké jsou výhody elektrokola a proč stojí za to si ho na letošní léto pořídit?
Komerční článek
25. 4. 2017
Elektrokola jsou hitem, jezdí na nich všechny generace

Cestování bez námahy

Ti, kteří již elektrokolo vyzkoušeli, tvrdí, že jízda na něm je úplně jiné cestování než na klasickém kole. Nejzásadnější výhodou samozřejmě je, že odpadá dřina spojená se šlapáním. Vy se tak jen můžete kochat okolní krajinou a užívat si dokonalé jízdy. Přitom se nemusíte bát propocené košile a nepříjemného zápachu po příjezdu do kanceláře.

Klepněte pro větší obrázek

Miláček do města

Elektrokolo je ideální společník do městského provozu. Dnešní města už jsou naštěstí cyklistům nakloněna a cyklotras stále přibývá. Městská elektrokola jsou navíc lehce složitelná, takže ho můžete vzít s sebou prakticky kamkoliv, doma ani v práci vám nezabere žádné místo.

Před pořízením rozhodně zvažte, pro jaké účely ho budete používat, zda na cesty do práce nebo na víkendové projížďky na chalupě. Jakou má mít hmotnost, jak rychle má jezdit a co od něj očekáváte. Určitě je dobré si také stanovit finanční limit pro jeho nákup.

Cena elektrokola většinou odráží kvalitu použitých komponentů a výbavu. Levné elektrokolo zpravidla splňuje uváděné technické parametry, ale kvalitou zpracování, nosností, dojezdem, ale zapomeňte na technické vychytávky.

Tak šťastnou cestu!Mohlo by vás zajímat
Mladý pár vyměnil hypotéku za pojízdný mini domek, který musíte vidět
Dílnička: Vyrobte si bylinkový kornoutek do květináče
Nejlepší start pro kojení? Nebojte se miminko budit
Nesestouplá varlátka: Problém, který se nevyplácí podceňovat

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu