Maminka.czLáska a vztahy

Emotivní vyznání táty, který přišel o svou těhotnou ženu. Fotografie s dcerkou, která přežila, berou za srdce...

Dita Mrázková 20.  9.  2021
Zbývaly dva měsíce do narození jeho vysněné dcerky. Bohužel byl jediný, kdo si ji nakonec mohl pochovat v náručí. Jeho ženě se to nepodařilo. Sny mladého páru zhatila tragická nehoda. Smutný vdovec ale našel sílu a pro svou dceru pořídil sérii vzpomínkových fotografií na maminku.

V podvečer 11. srpna roku 2020 se nastávající rodiče James Alvarez a Yesenia Aguilar rozhodli pro krátkou procházku. Byli kousek od domova, když se to stalo.

V ten den, na stejném místě jela ve svém autě Courtney Pandolfi, žena, která už několikrát sedla za volant pod vlivem alkoholu. Nejinak tomu bylo i osudného 11. srpna. Svým autem přejela opilá řidička obrubník a srazila Yesenii, která byla v osmém měsíci těhotenství.

„Mami, a umřeš mi?“ Jak s dětmi citlivě mluvit o smrti a nelhat

Přivolaným záchranářům se mladou maminku oživit nepodařilo, a tak se pokusili zachránit alespoň její nenarozenou dceru. Podařilo se, holčička se narodila v nemocnici císařským řezem.

Rok po tragické události se vdovec a táta malé Adalyn Rose rozhodl se svou dcerkou pořídit snímky na stejných místech, na jakých se těsně před tragickou nehodou fotil spolu se svou těhotnou ženou.

Chtěl tak uctít její památku a malou dcerku oblékl do šatů stejné barvy, jako měla její maminka. "Pamatuji si na ten den úplně přesně. Yesenia si těhotenství doslova užívala, nikdy nezapomenu na ten její kouzelný úsměv, když jsem jí při focení šeptal do ucha, jak moc ji miluju," zavzpomínal na poslední společné okamžiky James.

VIDEO: Lady Diana. Svíčka, která prozářila mnohá srdce, ale zhasla příliš brzy...

Loňské focení pro něj bylo hodně emotivní právě kvůli těmto vzpomínkám. "Bylo těžké nebrečet, ale usmíval jsem se, protože jsem věděl, že se na nás moje žena tam nahoře dívá," svěřil se James, který se od tragické události soustředí jen na svou dceru. "Moje dcerka má dar, že umí svou osobností rozsvítit každou místnost. Stejně jako to uměla její maminka..."

Témata: Porod, Kojenec, Rodina a vy, Láska a vztahy, Fotografie, Císařský řez, Smrt, Vdovec, Tragédie, Nehoda, Courtney, Vyznání, Těhotná žena, Lady Diana, Táta, Tragická nehoda, Dcerka, Srdce, Lady, Maminka, Dcera, Lad Diana
Mohlo by vás zajímat
Dojemnější fotku jste neviděli! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
kog
Porod
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení
Batole
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
První vteřiny po porodu: 30 fotek neopakovatelného zážitku zrození
Víchová Tereza
Galerie
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Jaké to je pořídit si dítě ve 20 a ve 40? Rozdíly, které mě překvapily
Wallerová Radka
Rodičovství