Maminka.czLáska a vztahy

Erotický horoskop aneb jakou vášeň vám předpovídají hvězdy v listopadu

Irena Forejtová 31.  10.  2016
Jaký bude váš sexuální život v listopadu? Například Blížencům partnerské planety udělí lekci v lásce a partnerství a Lvi vnesou do svého života trochu hravosti.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21.3. - 20.4.)

Žena Beran Je dobrou herečkou. Kromě toho je náladová, okouzlující, protikladná, temperamentní. Svůj citový rytmus dokáže měnit tak rychle, že překoná leckterého pomalu reagujícího chlapa. Máte-li partnera, který takové reakce zvládá, máte vyhráno. V opačném případě asi bývá u vás doma veselo.

Váš Éros: Erotogenní zónou prvního znamení Zvěrokruhu je hlava. Vlasová pokožka, tvář, rty a ouška, to jsou místa, která Beran nastavuje k hlazení, líbání a laskání. Ochotně přijímá, když jim partner jazykem dráždí boltec a pak jdou přímo na věc, nejraději v poloze zezadu.

Témata: Láska a vztahy, Horoskopy, polibek, Samice, Porcelán, Vlasová pokožka, Pouta, Poleva, Pluto, Selma, Kousnutí, Vaš, Milostný život, Anální sex, Protiklad, List, Zvěrokruh, Sexuální praktik, Připoutání, Čokoládová poleva, Známost, Jak, Minulý měsíc, Část zad, Znamení zvěrokruhu