Maminka.czLáska a vztahy

Erotický horoskop na březen. Hvězdy předpoví, co vás čeká v ložnici

Irena Forejtová 7.  3.  2021
Jaká intimní dobrodružství prožijete v březnu? Čekají na vás výbuchy vášně nebo studené peřiny? Přečtěte si erotický horoskop pro první jarní měsíc a buďte připravená.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21.3. - 20.4.)

Navzdory jarní náladě jako tvořené pro mazlení a dovádění, budete mít problém dosáhnout orgasmu. Nezadržujte dech a nedýchejte mělce, ale naopak, nechte kyslík proniknout až hluboko do břicha, aby se příjemný pocit vlil do každé vaší buňky. Díky tomu budete po vyvrcholení příjemně uvolněná.

Váš Éros: Pořiďte si první odvážnou učebnici funkční ženské anatomie, vzrušení a sebepotěšení pro ženy, Cesta k ženskému orgasmu. Teoreticky i prakticky se přiučíte, jak pracovat s tělem a ženskou energií, poznat blíže samu sebe a otevřít se tak novým dimenzím potěšení.

Horoskop pro Berana: Co ho čeká v roce 2021 podle Ravena

Témata: Láska a vztahy, Horoskopy, Sex, Střelec, Býk, vibrátor, Vodnář, Blíženci, Kozoroh, Předsudky, Anální sex, Rak, Raven, Klitoris, Beran, Dobrodružství, Povlak, Malý polštář, Partnerský vztah, Testosteron, Osvěžení, Menstruační kalendář, Romantika, Rutina, Říše zvířat