Tak to bude žhavý listopad! Co vám předpovídají hvězdy v lásce tento měsíc?

redakce 31.  10.  2017
Představa vyrovnaného erotického života, který vám přináší samou radost, je bližší, než jste si myslela. Navíc se těšte na partnera, který nechá dynamiku a vývoj situace pouze ve vašich rukou. Budete tím překvapená, protože dosud jste po takovém jednání sice toužila, ale nikdy jste se ho nedočkala.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

BERAN  

Vzhledem k Marsu, který se celý měsíc pohybuje vaším partnerským sektorem, je vaše potřeba erotiky vysoce nadprůměrná. Potíž je však s miláčkem, který má pocit, že by vás v tomto směru měl trochu omezovat. Když vám začne přednášet o tom, jak je občasná zdrženlivost přínosná pro zdraví, budete přemýšlet, zda to myslí vážně, nebo zda si z vás bezuzdně střílí.

Nakonec zjistíte, že nežertuje. Nahlas neříkáte nic, ale v duchu začínáte přemýšlet, zda vám s někým, kdo vám nebude erotiku servírovat v pečlivě odměřených dávkách, nebude po všech stránkách lépe. 

Váš Éros 

Nezdá se vám, že je skoro zbytečné, abyste svou erotickou invencí plýtvala na člověka, který o to vlastně ani nestojí? Místo vymýšlení hříček, které mají povzbudit toho, jehož máte doma, vymýšlejte spíše brzdy pro toho, který o žádném omezování nechce ani slyšet.

Témata: vibrátor, Neposlední řada, Milování, Uran, Životní radost, Lis, Opačné pohlaví, Životní zkušenost, Erotika, Snílek, Miláček, Jupiter, Prodloužený víkend, Erotický film, TAK, Éros, Plný plyn, Účinný prostředek, Bílý kůň, Partnerský sektor, Pracovní stres, Beran, Životní druh, Žárlivost, Současná konstelace