EVA (27): Syn si třikrát „pořídil“ nemoc, abych neskončila s kojením

Radana 13. 6. 2017 12:39
Bože, to je tak pokleslý časopis a článek. Stále žijeme v době nasáklé komunistickými praktikami, kdy je nejlepší dítě odstavit co nejdříve, cpát do něj potraviny, které nejsou adekvátní k jeho věku a momentální schopnosti stravování, hlavně dudlík, ten je lepší než máma a dítěti zacpat pusu. Hlavně, aby maminka chodila na večírky a nedej bože, aby kojila po méně než třech hodinách. Dokud bude tento časopis plodit tyto bludy v kooperaci s podplacenymi pediatry a farmaceutickými společnostmi, budou tyto zastaralé separační praktiky bohužel standardem.
S úctou Radana. -_-
Nina 13. 6. 2017 15:26
Tak proč těmto "pokleslým" článkům a jejich komentování věnujete vůbec pozornost? Každý hold nemůže být dokonalá biomatka, které v současné době mají na všechno patent.. a věřte mi (ač je to pro vás možná k neuvěření), ne každá maminka, která nekojí, lítá po večírcích a cpe dítě fast foodem..
Radana 14. 6. 2017 07:41
Protože tento článek sdílela jedna známá. A nazvat někoho biomatkou, kdo svoje dítě raději kojí než aby mi zbytečně cpal UM, je čistý alibismus. A nic to nemění na tom, že ženy často raději poslechnou zastaralé rady pediatrů, než aby si zjistily fundované rady odborníků na stravu kojenců. Nad tímto se vůbec nepozastavite a hned někoho nazýváte biomatkou. Jak prosté a jednoduché. Navíc nechápu, co tu zmiňujete stravu ve fastfoodu, bavíme se o stravě kojenců. A milá zlatá, ač je to pro vás k neuvereni, tak se touto problematikou zabývám již několik let a studuji ji ;-) Kdo, chce hleda způsob, kdo nechce, hledá důvod. Žijme si dál v nevědomosti, ono je to příjemnější.
Jana 14. 6. 2017 22:53
Drahá redakce, tento článek je velice hloupý.
Žádné dítě si nepřivolá nemoc, aby ho maminka neodstavila.
Kojení je důležité pro celkový rozvoj dítěte a mně osobně velice vadí, že praktiky jako nedobrovolný odstav a podobné slinty stále uveřejňujete a podkopáváte tak celkově povědomí naší společnosti a správné výživě, vývoji a nejrůznějších pomůckách potřebných k výchově atd.
Doufám, že Vy nebo Vaše čtenářky vezmete rozum do hrsti a začnete opravdu předkládat kvalitní a obohacující články.
Za všechny maminky, které řeší zdraví a vývoj svých dětí Vám mnohokrát děkuji.
Marketa 30. 6. 2017 11:53
Nechápu, co tady řešíte, že si to časopis dovolil otisknout. Je to snad pro všechny maminky, ať už kojí nebo ne. Jako příběh ze života je to dobré, ať i ostatní matky, co třeba řeší podobný problém se v tom najdou. Otázka na konci článku je jasná... zda někdo neměl podobný problém... na váš názor, jak dlouho kojit dítě se nikdo neptal. Mně se třeba po roce dítěte začal ucpávat opakovaně mlékovod a taky s tím uvažuji přestat. Zkouším vše možné, ale jedno prso to prostě nechce vzdát a pořád se ucpává...Je to jiný důvod než výše, ale každý má něco jiného, není třeba hned odsuzovat.
5

Video

Kdy daly své děti do školky slavné maminky? Asi vás to překvapí

Horoskopy

Váhy Velmi pečlivě si hlídejte každodenní výdaje. Zdá se, že vám hrozí, že poněkud překročíte své možnosti.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Evženie, Noemi, EugenieRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu