EVA (27): Syn si třikrát „pořídil“ nemoc, abych neskončila s kojením

Radana 13. 6. 2017 12:39
Bože, to je tak pokleslý časopis a článek. Stále žijeme v době nasáklé komunistickými praktikami, kdy je nejlepší dítě odstavit co nejdříve, cpát do něj potraviny, které nejsou adekvátní k jeho věku a momentální schopnosti stravování, hlavně dudlík, ten je lepší než máma a dítěti zacpat pusu. Hlavně, aby maminka chodila na večírky a nedej bože, aby kojila po méně než třech hodinách. Dokud bude tento časopis plodit tyto bludy v kooperaci s podplacenymi pediatry a farmaceutickými společnostmi, budou tyto zastaralé separační praktiky bohužel standardem.
S úctou Radana. -_-
Nina 13. 6. 2017 15:26
Tak proč těmto "pokleslým" článkům a jejich komentování věnujete vůbec pozornost? Každý hold nemůže být dokonalá biomatka, které v současné době mají na všechno patent.. a věřte mi (ač je to pro vás možná k neuvěření), ne každá maminka, která nekojí, lítá po večírcích a cpe dítě fast foodem..
Radana 14. 6. 2017 07:41
Protože tento článek sdílela jedna známá. A nazvat někoho biomatkou, kdo svoje dítě raději kojí než aby mi zbytečně cpal UM, je čistý alibismus. A nic to nemění na tom, že ženy často raději poslechnou zastaralé rady pediatrů, než aby si zjistily fundované rady odborníků na stravu kojenců. Nad tímto se vůbec nepozastavite a hned někoho nazýváte biomatkou. Jak prosté a jednoduché. Navíc nechápu, co tu zmiňujete stravu ve fastfoodu, bavíme se o stravě kojenců. A milá zlatá, ač je to pro vás k neuvereni, tak se touto problematikou zabývám již několik let a studuji ji ;-) Kdo, chce hleda způsob, kdo nechce, hledá důvod. Žijme si dál v nevědomosti, ono je to příjemnější.
Jana 14. 6. 2017 22:53
Drahá redakce, tento článek je velice hloupý.
Žádné dítě si nepřivolá nemoc, aby ho maminka neodstavila.
Kojení je důležité pro celkový rozvoj dítěte a mně osobně velice vadí, že praktiky jako nedobrovolný odstav a podobné slinty stále uveřejňujete a podkopáváte tak celkově povědomí naší společnosti a správné výživě, vývoji a nejrůznějších pomůckách potřebných k výchově atd.
Doufám, že Vy nebo Vaše čtenářky vezmete rozum do hrsti a začnete opravdu předkládat kvalitní a obohacující články.
Za všechny maminky, které řeší zdraví a vývoj svých dětí Vám mnohokrát děkuji.
4

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu