Maminka.czTěhotenství

Eva Burešová a Přemek Forejt čekají miminko. Oznámili to originálně a dojali své fanoušky!

Simona Formánková 3.  4.  2022
Už nějakou dobu se v kuloárech šeptalo, že Eva Burešová bude podruhé maminkou. Nyní oblíbená zpěvačka a šéfkuchař Přemek Forejt šli s pravdou ven. A pro své oznámení si vybrali opravdu symbolické místo. Čím doslova odzbrojili své fanoušky?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Tam, kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář bude mít známý hlas – teď ještě, jestli po tátovi, nebo po mámě aneb BUDE NÁS 5!" zveřejnili současně Eva a Přemek na svých instagramových účtech po odstartování nedělní televizní show Tvoje tvář má známý hlas. "Omlouváme se, že jsme vám to neřekli dříve, ale z různých důvodů můžeme opravdu až nyní. Víme, že to určitě pochopíte," dodali k příspěvku, který doprovázela romantická fotografie přímo z vystoupení. 

VIDEO: Jak to slušelo Evě a Přemkovi poprvé dohromady ve společnosti?

O těhotenství Evy Burešové se spekulovalo už několik týdnů předtím. Na sociálních sítích i v  bulvárních plátcích se objevovaly snímky jejího klenoucího se bříška, které nešlo přehlédnout. Ona sama však prosila veřejnost a novináře o soukromí a trpělivost. 

"Denně tisíce žen na celé planetě zažívají nejhorší chvíle, když uslyší od svých doktorů, že vymodlené dítě, které nosily pod srdcem, nepřežilo. Tisíce žen vidí negativní testy a už neví, jak silněji se modlit, aby jejich přání zdravého dítěte bylo vyslyšeno. Každý inteligentní člověk ví, jak extrémně citlivé téma těhotenství je, a VŽDY čeká na vyjádření maminek s pokorou a úctou k tak posvátné situaci. Každá žena ať známá či neznámá má přesvaté právo si svou novinu oznámit, až bude cítit, že tyto věci oznamovat chce a natolik věří, že je vše v pořádku, že to udělá," napsala jen před pár dny oblíbená zpěvačka a herečka k jednomu ze svých instagramových účtů. Dnes se ale rozhodla se o sladké tajemství podělit i se svými fanoušky a sledujícími. 

Ani pro jednoho z partnerů však nejde o první zkušenost s rodičovstvím. Eva Burešová má z předchozího vztahu syna Nathaniela (5) a Přemek Forejt dceru Stellu (7). Na Nathaniela zůstala usměvavá zpěvačka krátce po porodu sama, přesto dokázala, že se dá časově náročná práce skloubit s mateřskými povinnostmi.

"Mám velkou pomoc maminky. Bez ní by to nešlo. Kdybych ji neměla, nemohla bych dělat tu práci tak, jak ji dělám. Když točíme, jsem hodně pryč, a když přijdu domů, nejraději bych se samozřejmě natáhla, ale neudělám to. Nechci, aby mě měl Nathánek zafixovanou jako mámu, která hodně pracuje, pak přijde domů a odpálkuje ho. Přijdu domů, jdu na čtyři, on na mě vyleze a řádíme. Paradoxně mě to hodně emočně nabíjí," řekla tenkrát v rozhovoru pro náš časopis. 

 
Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Slavní tatínci, Miminko, Instagram, zpěvačka, Sociální sítě, novinář, Maminka, Televizní show, Přemek, Nathánek, Tvá tvář mít známý hlas, Nathaniel, Eva Burešová, Šéfkuchař, Přemek Forejt