Maminka.czSlavné maminky

Eva Burešová porodila! Partner Přemek napsal dojemné vyznání

Tereza Víchová 15.  8.  2022
Přála si porod v létě a druhý stejně krásný, jako byl ten první, kdy přivedla na svět syna Nathaniela. Herečka a zpěvačka Eva Burešová se dnes stala maminkou podruhé. Na svět ona a její partner Přemek Forejt přivítali chlapečka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla," napsal hrdý otec na Instagram. "Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu," zohlednil Přemek i fakt, že teď  budou vychovávat vedle miminka i jeho dceru Stellu a Evina syna Nathánka.

A novopečený tatínek přidal i jméno synka:

Tak už jsem tu taky
15/8 2022 Tristan William Forejt

Eva byla hvězdou červencového vydání Maminky. Jak mluvila o těhotenství a porodu?

"Už znám celý ten proces, vím, jak je všechno složité, jak obrovský strach s dítětem přijde. Každý vás připravuje na to, že to bude největší láska, jakou jste kdy v životě zažili. Ale nikdo už vám neřekne, že je tu taky ten strach, co vás nikdy neopustí. Představa, že ve mně něco roste a já to nemůžu ovlivnit... I proto jsme o těhotenství nechtěli dlouho mluvit," svěřila se nám Eva.

VIDEO: Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka: Jak prožívala těhotenství?

S druhým těhotenstvím se prý také objevily obavy, které u prvního dítěte nepoznala:

"Na jednu stranu si hrozně přeju, aby bylo miminko na světě, abych ho mohla vidět, jestli je všechno v pořádku, a opečovávat ho. Na druhou stranu říkám: Upeč se co nejlíp, abys bylo připravené. A vím, že tělo udělá maximum. Jsou to zvláštní pocity, neužívám si to tak, jak jsem si myslela, že budu."

Eva Burešová: Druhý porod chci stejně krásný jako ten první. Podívejte se na exkluzivní video!

Malý Tristan William si tak pro svůj "den P" vybral ten dnešní. Snad si ho Eva užila jako ten první, aspoň to tak určitě podle svých slov plánovala.

"Nemám žádné strachy, prostě jsem nastavená na to pozitivní, nemám v hlavě žádné císaře," říkala Eva při našem rozhovoru. A také mluvila o svých plánech, které – pokud jde o počet potomků – nejsou právě skromné! Chce prý mít pět dětí.

"Teď budu mít druhé vlastní a už mám jedno nevlastní. Když Pánbůh dá, ještě třeba dvě další zvládneme? Tohle ale není jen na nás," uzavřela Eva. Tak ať se přání vyplní!

Témata: Porod, Slavné maminky, Miminko, Mateřství, Instagram, Syn, partner, Vyznání, Maminka, Eva Burešová, Přemek, Dojem, Nathaniel, Přemek Forejt, Malý