Maminka.czTěhotenství

Ewa Farna čeká miminko! Už jako porotkyně Maminky roku ukrývala krásné tajemství

Simona Formánková 10.  11.  2021
Zpěvačka Ewa Farna si své soukromí přísně střeží. A to jsme poznali i my, byla totiž patronkou našeho projektu Maminka roku a volná bílá košile před pár týdny dokonale schovala těhotenské bříško. To Ewa fanouškům odhalila dnes na Instagramu. Příští rok se s manželem Martinem Chobotem dočkají druhého potomka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

A protože je Ewa zpěvačka celým svým srdcem, s odhalením pokročilého stupně těhotenství odhalila ještě jedno "miminko" – tedy tracklist její nové desky UMAMI. "Tohle 'dítě' v podobě alba se zrodí začátkem prosince. Pak jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka," napsala Farna dvojsmyslně k instagramové fotce. 

Termín porodu sice neprozradila, přesto nedávno v rozhovoru pro náš časopis uvedla, že první těhotenství probíhalo naprosto ukázkově a Ewa ještě čtrnáct dní před porodem koncertovala, takže se snad fanoušci nemusí bát, že by přišli o některá vystoupení: "Moje těhotenství bylo úžasný, v podstatě jsem měla jen „buben“ a nic víc. Ještě dva týdny před porodem jsem koncertovala. Nemůžu si stěžovat."

VIDEO: Maminka roku 2021 – Ewa Farna jako porotkyně

Ewa zasedla v porotě letošního ročníku projektu Maminka roku a byla také patronkou kategorie Maminka podnikatelka. "Jsem si vědoma toho, že každá máma, která zvládá dítě a domácnost, je v podstatě hrdinka. Děláte to z lásky, bezpodmínečně, ale myslím, že trocha obdivné pozornosti, poděkování nebo i ocenění za to, jak to zvládáte, je nejvíc namístě!" říká Ewa Farna, která je maminkou malého Artura.  

Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Miminko, Instagram, projekt, Ewa Farna, Maminka roku 2021, fanoušci, Tajemství, Košile, Martin Chobot, Ewa, Porotkyně, Maminka