Maminka.czEwa Farna

Ewa Farna je dvojnásobnou maminkou. Neuvěříte, jaký je miminko vlasáč!

Simona Formánková 9.  3.  2022
Svět česko-polské hudební scény se rozrostl. Populární zpěvačka Ewa Farna přivedla na svět dceru Ellu. Podle všeho se holčička narodila již před několika dny, ale pro ostatní byla zatím tajemstvím. Nyní se sympatická maminka rozhodla jít s pravdou ven a ukázat vlasaté štěstí i svým fanouškům.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zatímco se pozornost celého světa upínala k vyostřené situaci na Ukrajině, zpěvačka Ewa Farna s manželem Martinem Chobotem a synem Arturem si užívali nový přírůstek do rodiny. "Už pár dní žijeme v jiné realitě, ke které dokážu napsat jen #makekidsnowar," napsala před pár okamžiky držitelka Zlatého slavíka a vyzvala zároveň, aby se lidé spíš zaměřili na plození dětí než na válku. 

Video: Podívejte se, jak přebírala Ewa Farna Cenu Evropy 2 jen pár dní před porodem

Fotku, na které Ewa dojatě sleduje svou dceru, kterou drží v náručí, začaly okamžitě komentovat stovky lidí. "Gratuluju. Ahoj Eliii," napsala například herečka Veronika Arichteva. Ke gratulacím se přidala také moderátorka Zorka Hejdová: "To je krása. Užívejte a obrovská gratulace!" Nebo tenistka Barbora Strýcová, která poslala pár srdíček. 

Ewa během druhého těhotenství rozhodně nezahálela. Pár týdnů před porodem se objevila na společenské akci ve Varšavě a polská média, která Ewu zbožňují, pěla jen samé ódy. Není divu, i v pokročilém stupni těhotenství jí to neuvěřitelně seklo!

Zasedla také v porotě loňského ročníku projektu Maminka roku, ve kterém byla patronkou kategorie Maminka podnikatelka"Jsem si vědoma toho, že každá máma, která zvládá dítě a domácnost, je v podstatě hrdinka. Děláte to z lásky, bezpodmínečně, ale myslím, že trocha obdivné pozornosti, poděkování nebo i ocenění za to, jak to zvládáte, je nejvíc na místě!" říká všem maminkám Ewa Farna.

Témata: Mateřství, Porod, Slavní rodiče, Slavné maminky, Miminko, Instagram, Dcera, zpěvačka, Sociální sítě, Ukrajina, Veronika Arichteva, Ewa Farna, Ewa, Maminka, Barbora Strýcová, Jaký, Martin Chobot, Český slavík, Vlasáč, Zorka Hejdová
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Sociální sítě a sebedůvěra dětí: Zraňující komentáře, filtry jako norma, poruchy spánku
Procházková Simona
Sociální sítě
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod