Maminka.czMaminka roku 2021

Ewa Farna o projektu Maminka roku: Minulý ročník jsem sledovala a jsem ráda, že letos mohu být i já jeho součástí

Simona Formánková 13.  10.  2021
Vyhlášení letošního ročníku projektu Maminka roku se nezadržitelně blíží. Již 21. 10. se dozvíme, která z maminek si odnese titul absolutní vítězky. Kategorii Maminka podnikatelka si letos pod svá křídla vzala zpěvačka Ewa Farna. Podle čeho se ona bude rozhodovat při výběru letošní vítězky?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Projekt Maminka roku už snad nemusíme ani představovat. Již počtvrté bude odborná porota spolu s VIP patronkami vybírat, která z devíti finalistek si odnese titul ve třech daných kategoriích.

Kategorie Maminka blogerka se letos ujala zpěvačka Míša Tomešová, v kategorii Maminka hrdinka bude svoji favoritku pečlivě vybírat Tamara Klusová a kategorii Maminka podnikatelka si letos pod svá křídla vzala zpěvačka Ewa Farna.

Každý rok si říkám, že to nemůže být silnější, ale vždy mě to něčím překvapí, říká Tamara Klusová o projektu Maminka roku

Podívejte se na video, ve kterém se Ewa Farna rozpovídala, proč se letos rozhodla zapojit do projektu Maminka roku. Proč je jí teď téma mateřství bližší než kdykoli předtím?  Rozhovory s ostatními patronkami a finalistkami letošního ročníku si můžete přečíst v říjnovém vydání časopisu Maminka. Toto číslo můžete stále zakoupit na stáncích, případně on-line na ikiosek.czrohlik.cz nebo kosik.cz.

Finálový večer projektu Maminka roku 2021 proběhne ve čtvrtek 21. 10. 2021 od 19:00 hod. Živé vysílání z pražského hotelu Chateau St. Havel budete moci sledovat na webu maminka.cz nebo na stránkách projektu. Celým večerem bude provázet zpěvák Tomáš Klus.

Témata: Rozhovor, zpěvačka, Maminka roku 2021, léto, projekt, Maminka podnikatelka, Ewa Farna, Maminka blogerka, Maminka hrdinka, Farna, Kategorie, Maminka, Podnikatelka, Minulý ročník, Míša Tomešová, Vítězka, Ročník, Chateau St, Tomáš Klus, Tamara Klusová
Mohlo by vás zajímat