Maminka.czSlavné maminky

Ewě Farne druhé těhotenství neuvěřitelně sekne! Začala jsem si svého těla opravdu vážit, přiznala zpěvačka

Dita Mrázková 10.  1.  2022
Daří se jí na co sáhne - dobře jí to zpívá, poslední dobou i moderuje a už za pár týdnů přivítá na svět druhého potomka. A co víc, sluší jí to jako nikdy! Co pro Ewu znamená disciplína jménem mateřství? A za jaký dar je vděčná přírodě?

"Mateřství je pro mě pátou chutí života!", svěřila nedávno Ewa časopisu Maminka. Nutno podotknout, že momentálně se musí všichni Ewini kritici asi hodně divit. O zpěvaččině těle toho byly popsány stohy, ona všem ale pokaždé vytřela zrak svým ostrovtipem a sebeironii sobě vlastní. Není náhodou, že její hit Boky jako skříň milují nejen ženy s pár kily navíc napříč celým Českem. Stejně jako další song Tělo, který je Ewinou upřímnou zpovědí. 

VIDEO: Nová zlatá Česká slavice neskrývala po svém vítězství dojetí

Ewa, která je maminkou dvouapůlletého syna Artura, letos čeká do rodiny další přírůstek, a spekulanti se dohadují, zda to bude kluk nebo děvče. Více sází na dalšího chlapečka, a to s odůvodněním, jak moc to jedné z našich nejúspěšnějších současných zpěvaček sluší.

A to potvrdila nedávno, když se objevila na jedné akci ve Varšavě a polská média, která Ewu zbožňují, pěla jen samé ódy. Není divu, i v pokročilém stupni těhotenství jí to neuvěřitelně seklo!

Kolik přibrat v těhotenství? Rozhodující je vaše váha před otěhotněním

Na svém Instagramu s humorem sobě vlastním sdílela fotografii se zákulisí soutěže SuperStar, kterou nedávno moderovala, s komentářem: "Když máš být elegantní, ale pod sakem máš těhotenské plavky a rozepnuté gatě..."

A jaký je její recept na krásu- vnitřní, i tu vnější?
"Hlídám si, co do sebe dostávám, co jím, jak spím a jaký mám životní styl. Někdo je třeba hubenější, ale má zdravotní potíže, které nejsou vidět... Začala jsem si svého těla opravdu vážit, to je prostě hustý! Třeba i to, že jsem otěhotněla! V dnešní době, kdy je neplodnost úplně všude kolem. Říkám si naopak, jaký mám dar, že moje tělo takhle funguje. Myslím, že tohle mnohdy přehlížíme a koukáme se na něj až moc často jen esteticky, a ne funkčně", svěřila časopisu Maminka.

Témata: Těhotenství, Porod, Mateřství, Láska a vztahy, Slavné maminky, Krása a styl, Instagram, Životy slavných, Syn, Ewa Farna, zpěvačka, Tělo, Moderátorka, příroda, Česko Slovenská SuperStar, Dar, Česká republika, Časopis, Maminka, Superstar, Boka, Ewa, Artur
Mohlo by vás zajímat
Pavlína Jágrová exkluzivně: První trimestr byl peklo, zachránil mě přítel. Teď už si těhotenství konečně užívám!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Emotivní vyznání táty, který přišel o svou těhotnou ženu. Fotografie s dcerkou, která přežila, berou za srdce...
Mrázková Dita
Láska a vztahy
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Kojící matky jako bohyně! Kontroverzní fotky nafotila jako reakci na kritiku
redakce
Galerie
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky