Maminka.czChování a vztahy

Ex chce sex: 4 důvody, které ho ženou zpátky do vaší postele

6. 7. 2013
Ex chce sex: 4 důvody, které ho ženou zpátky do vaší postele
Život je pestrý a přináší mnohá překvapení, mezi ty poněkud výstřední může patřit i nabídka ke strávení žhavých chvilek od bývalého partnera. Něco ve smyslu: „Zlato, pojď na to!“ a pak šup zpátky domů k nové rodině.

Váš vztah se už dávno omezil na vzájemnou korektní komunikaci zaměřenou na potřeby a předávání dětí. Emoce po rozchodu či rozvodu už vychladly a vy si s ním už opět dokážete vyměnit smysluplné věty, a to nejen po telefonu. Obvykle jste vstřícná a milá (hlavně kvůli pohodě dětí), „nový“ život, i po letech opět získaný vnitřní klid, vám velmi svědčí – fyzicky i psychicky. Ano, sluší vám to a váš optimismus je nakažlivý. Jeho přímočará nabídka vás však zaskočí. „Nešla bys někdy na večeři a pak třeba ke mně? Pamatuješ, jak nám to spolu klapalo? Byla si prostě nejlepší!“

Jak ho něco takového vůbec mohlo napadnout!?

Proč č. 1: Nemá nikoho

Nový vztah mu nevyšel, je sám a vy jste zkrátka jednou z velmi blízkých a důvěrně známých žen, se kterými je v kontaktu. Možná jste tou jedinou. Biologické potřeby nelze umlčet vždy snadno, a tak to prostě jednoho dne zkusí.

Proč č. 2.: „Vždyť víš, jak na mě…“

Možná nikoho nemá, možná ano, ať už je to jakkoliv, jisté je, že mu zkrátka po fyzické stránce chybíte. Vaše srdce nazpět mít nemusí, tělo, zkušenosti a „jistou šikovnost“ by ale bral. Dokonce se zdá, že by byl ochoten se o vás bez problémů dělit s vaším nynějším partnerem!

Proč č. 3.: Chce mít pocit, že vás i nadále vlastní

Třetí „proč“ pravděpodobně pochopí exmanželky narcisticky zaměřených manipulátorů, kteří se stále nemohou vyrovnat se skutečností, že je někdo definitivně odmítl. Ba co víc, že si je dovolila opustit osoba, kterou možná do jisté míry, nebo v určitém období vztahu ovládali. Tento typ „po vás půjde“ ne kvůli vašim přednostem a milostným dovednostem, ale proto, aby si alespoň na chvíli opět dokázal svou převahu a moc.

Proč č. 4.: A proč to vlastně nezkusit?

Poslední „proč“ je poněkud bizardní, ale u některých mužů naprosto typické: proč to zkrátka nezkusit? Když to vyjde, užije si, když ne, nic se neděje, život plyne dál. A pozor, vaše i jeho nová rodina, partner či partnerka, případně i nové děti nejsou pro taková individua překážkou! A vy si jen můžete ťukat na hlavu, kam jste před lety dala oči a zároveň si můžete gratulovat, že jste vzala nohy na ramena a oči upřela jinam!

Možná vás ještě napadá, že je za vším láska; že pochopil, že bez vás nemůže dýchat, jíst, pít, zkrátka šťastně žít. Vše je samozřejmě možné, ale soudný jedinec by vám to pravděpodobně sděloval nejprve mnoha romantičtějšími způsoby, než polopatickým sdělením ve smyslu „Zlato, pojď na to!“

Témata: Láska a vztahy, Chování a vztahy, Sex, Nová rodina, Postel, Důvod, Nový vztah

Mohlo by vás zajímat
To vás pobaví! Sourozenci nafotili rodičům k výročí srovnávací fotky
Po letech: Nafotili znovu oblíbené fotky z rodinného alba. To musíte vidět!
Přehledně: Kolik hodin spánku potřebuje dítě pro zdravý vývoj
To s námi bude už navždy?! Tyhle děti vůbec nejsou nadšené ze sourozence
Dceru nebudeme učit ani uzbecky, ani romsky, říká Monika Bagárová
Šéfkuchař Přemek Forejt: Jsem krkavčí táta. Dceru nevídám moc často
Módní ikoně Harper Beckham je devět. Chodí na nehty, hraje fotbal, rodiče ji líbají na rty
Maminka roku: Čeká páté dítě, a ještě nikdy nebyla na mateřské!
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem

Horoskopy

Váhy Tento den bude pozitivní jen napůl. Pracovní sféra šlape jako hodinky. Tak skvělý obrat k lepšímu jste…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lada, Kajetán, Iboja

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné