Maminka.czKam s dětmi

Festival Město na kole pořádá také závody pro nejmenší

Festival Město na kole je nejenom přehlídkou letošních modelů kol, koloběžek a dalších strojů i služeb spojených s aktivním trávením volného času. Láká i nejmenší jezdce a jejich rodiče na závody odrážedel, překážkové dráhy nebo výlet s geocachingem po stezkách staré Prahy. Děti si mohou vyzkoušet i nové modely kol, vybavení nebo si otestovat bezpečnost svého stroje. Na náplavku k Františku můžete s dětmi i s bicykly přijet na příklad také přívozem z Kampy až na Dvořákovo nábřeží. To vše je zcela zdarma.
10. 4. 2013
Festival Město na kole pořádá také závody pro nejmenší

Časy pro závod odrážedel

I ti největší mistři řídítek byli jednou malými špunty, co své stroje uváděli do pohybu pouhým odstrkováním a odrážením. Proto myslí Město na kole i na ty nejmenší, kteří jednou možná budou přivážet vavříny z mezinárodních závodů. V budoucnu jim určitě půjde o umístění, tentokrát je ale hlavní zúčastnit se, užít si pocit z jízdy celých 150 metrů až do cíle, kde na každého závodníka bude čekat odměna. Pro závodníky budou na startu připravena odrážedla i ochranné pomůcky Author, AGang. Vítáni jsou však i piloti na vlastních strojích. Kromě závodů je na startu k dispozici také skákací hrad, dětská dovednostní dráha, technická prohlídka a certifikace bezpečnosti dětských strojů, zábavná škola domácího servisu, malování na obličej i další kratochvíle pro nejmenší, maminky i tatínky. Závod startuje na začátku dětské zóny a pokračuje kolem dovednostních drah až ke stanovišti Author, AGang.

Závody odrážedel probíhají: sobota 11:00, 13:30 a 15:30
neděle 14:00 a 16:00
Přijďte podpořit budoucí naděje, bude to stát za to.

Festival Město na kole nabízí také adrenalinové show, testovací dráhy, možnosti podpořit charitativní projekty, certifikace bezpečnosti dětských kol, sportovní přehlídky např. v kolové nebo na BMX a další víkendové aktivity. Akce se koná na náplavce Dvořákova nábřeží Na Františku a vstupné je zcela zdarma.

Mezi Městem na kole a Kampou bude jezdit přívoz pro cyklisty i pěší. Z Kampy (mezi mostem Legií a Sovovými mlýny) v každou celou hodinu, z Města na kole vždy v půl.

Veškeré informace k programu, který na nábřeží o víkendu 13. a 14. dubna připravujeme, jsou průběžně aktualizovány na webových stránkách akce:
www.mestonakole.cz

Témata: Kam s dětmi, Festival, BMX
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Navýšení přídavků na dítě i rodičovského příspěvku. Co dalšího schválila vláda?
Plánovaný domácí porod skončil tragicky. Miminko zemřelo
Fotka, která bolí. Nejtěžší popáleninové úrazy hrozí „vagonářům“
Jste  těhotná a zadýcháváte se? Za dušnost v těhotenství mohou také hormony!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu