Maminka.czŠkolák

Festival sportu pro děti SPORŤÁČEK: Všechny sportovní aktivity na jednom místě

3. 9. 2012
Festival sportu pro děti SPORŤÁČEK: Všechny sportovní aktivity na jednom místě
První víkendová sobota po zahájení školního roku bude ve sportovním areálu HAMR Braník v Praze 4 patřit dětem a sportování. Občanské sdružení SC BOOTCAMPS připravilo sportovní festival pro děti s názvem Sporťáček. V sobotu 8. září 2012 si mohou malí návštěvníci ve sportovním areálu HAMR Braník vyzkoušet všechny sportovní aktivity na jednom místě a rodiče mohou získat cenné informace potřebné k zodpovědné volbě sportu. Ozdobou tohoto sportovního festivalu budou olympionici z letošních her v Londýně v čele s Davidem Svobodou, Josefem Dostálem, Janem Štěrbou, Jaromírem Ježkem, Petrem Koukalem a další známí sportovci.

Dne 8. září 2012 se uskuteční ve sportovním areálu HAMR Braník a jeho přilehlém okolí (Kroužky na Vltavě, louka v přilehlém okolí u Vltavy, Golf & Country Club Hodkovičky) sportovní festival pro děti – Spoťáček. Jedná se již o druhý ročník tohoto největšího náborového festivalu sportu pro děti do 15ti let. Bude se konat pod záštitou hlavního města Prahy a Českého klubu olympioniků.

Sporťáček je ojedinělou akcí svého druhu, na které je možné si vyzkoušet všechny sporty na jednom místě. Rodiče budou mít možnost načerpat důležité informace z oblasti sportovní psychologie, fyzioterapie a další informace např. o pojištění malých sportovců. Návštěvníky bude celým festivalem provázet moderátor Pavel Cejnar.

Akce přináší bohatý doprovodný program. Kromě exhibičních vystoupení na pódiu mohou návštěvníci změřit své síly na veslařských trenažérech, herních konzolích xbox 360 kinect. Za zvýhodněnou cenu 100 Kč je možné nechat děti vyšetřit fyzioterapeutem, jedná se o základní prohlídku a doporučení směrem ke sportovním aktivitám.

Významnými hosty, kteří podpoří svou návštěvou Sporťáčka, budou kromě olympioniků také další významní sportovci: fotbalista Karol Kisel, olympijská rychlobruslařka Kateřina Novotná, reprezentantka ve sportovním aerobiku Tereza Tydlitátováa řada dalších.

Brány Sporťáčka pro veřejnost budou otevřeny od 10:00 do 18:00 hodin.Děti do 15ti let mají vstupné ZDARMA. Vstupné pro dospělé v rámci předprodeje stojí 80 Kč / osobu. Vstupenka pro dospělé na místě bude stát 100 Kč / osobu.

Témata: Děti, Předškolák, Školák, Kam s dětmi, Sporťáček, Festival, Reprezentantka, Hamr Braník, Xbox, Přilehlé okolí, Spor, Kateřina Novotná, Sportovní areál

Mohlo by vás zajímat
Kojila na špinavé podlaze vlaku. Nikdo z cestujících ji nepustil sednout
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Nejsmutnější příběh! Miminko žilo jen sedmnáct minut. Z fotek až mrazí
Otázky kolem přebalování: Jak často měnit plenku? Utírat, nebo umývat?
Tereza Ramba to schytala od matek. Kvůli nosítku! Co jí píše Třeštíková?
Říkají jí Mauglí. Přežila v sibiřské divočině. Teď vyhrála soutěž krásy
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
O druhé dítě se snažíme už osm let. Pořád se nevzdávám naděje
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu

Horoskopy

Štír V pátek vám dojte trpělivost a řeknete nadřízenému, co si o jeho hloupých poznámkách myslíte. Je vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdislava, Zdislav, Zinaida

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné