Maminka.czŠkolák

Festival sportu pro děti SPORŤÁČEK: Všechny sportovní aktivity na jednom místě

3. 9. 2012
Festival sportu pro děti SPORŤÁČEK: Všechny sportovní aktivity na jednom místě
První víkendová sobota po zahájení školního roku bude ve sportovním areálu HAMR Braník v Praze 4 patřit dětem a sportování. Občanské sdružení SC BOOTCAMPS připravilo sportovní festival pro děti s názvem Sporťáček. V sobotu 8. září 2012 si mohou malí návštěvníci ve sportovním areálu HAMR Braník vyzkoušet všechny sportovní aktivity na jednom místě a rodiče mohou získat cenné informace potřebné k zodpovědné volbě sportu. Ozdobou tohoto sportovního festivalu budou olympionici z letošních her v Londýně v čele s Davidem Svobodou, Josefem Dostálem, Janem Štěrbou, Jaromírem Ježkem, Petrem Koukalem a další známí sportovci.

Dne 8. září 2012 se uskuteční ve sportovním areálu HAMR Braník a jeho přilehlém okolí (Kroužky na Vltavě, louka v přilehlém okolí u Vltavy, Golf & Country Club Hodkovičky) sportovní festival pro děti – Spoťáček. Jedná se již o druhý ročník tohoto největšího náborového festivalu sportu pro děti do 15ti let. Bude se konat pod záštitou hlavního města Prahy a Českého klubu olympioniků.

Sporťáček je ojedinělou akcí svého druhu, na které je možné si vyzkoušet všechny sporty na jednom místě. Rodiče budou mít možnost načerpat důležité informace z oblasti sportovní psychologie, fyzioterapie a další informace např. o pojištění malých sportovců. Návštěvníky bude celým festivalem provázet moderátor Pavel Cejnar.

Akce přináší bohatý doprovodný program. Kromě exhibičních vystoupení na pódiu mohou návštěvníci změřit své síly na veslařských trenažérech, herních konzolích xbox 360 kinect. Za zvýhodněnou cenu 100 Kč je možné nechat děti vyšetřit fyzioterapeutem, jedná se o základní prohlídku a doporučení směrem ke sportovním aktivitám.

Významnými hosty, kteří podpoří svou návštěvou Sporťáčka, budou kromě olympioniků také další významní sportovci: fotbalista Karol Kisel, olympijská rychlobruslařka Kateřina Novotná, reprezentantka ve sportovním aerobiku Tereza Tydlitátováa řada dalších.

Brány Sporťáčka pro veřejnost budou otevřeny od 10:00 do 18:00 hodin.Děti do 15ti let mají vstupné ZDARMA. Vstupné pro dospělé v rámci předprodeje stojí 80 Kč / osobu. Vstupenka pro dospělé na místě bude stát 100 Kč / osobu.

Maminka Roku 2019
Témata: Děti, Předškolák, Školák, Kam s dětmi, Festival, Sporťáček, Reprezentantka, Kateřina Novotná, Přilehlé okolí, Hamr Braník, Sportovní areál, Xbox

Mohlo by vás zajímat
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
Babička plašička: Po návratu od tchyně se dcera bojí všeho!
Kojení strašně bolí! Proč mě nikdo nevaroval, diví se Nikol Moravcová
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Vše o preventivní onkologické cytologii. Chodíte pravidelně?
Nejtěžší je rozdělit čas a pozornost pro každé dítě, říká devítinásobná maminka
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter

Horoskopy

Štír Dávejte si pozor na to, co vypustíte z úst doma i na pracovišti. Zrovna máte takovou náladu, co na…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Hedvika, Heda, Despina

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu