Maminka.czŠkolák

Festival sportu pro děti SPORŤÁČEK: Všechny sportovní aktivity na jednom místě

První víkendová sobota po zahájení školního roku bude ve sportovním areálu HAMR Braník v Praze 4 patřit dětem a sportování. Občanské sdružení SC BOOTCAMPS připravilo sportovní festival pro děti s názvem Sporťáček. V sobotu 8. září 2012 si mohou malí návštěvníci ve sportovním areálu HAMR Braník vyzkoušet všechny sportovní aktivity na jednom místě a rodiče mohou získat cenné informace potřebné k zodpovědné volbě sportu. Ozdobou tohoto sportovního festivalu budou olympionici z letošních her v Londýně v čele s Davidem Svobodou, Josefem Dostálem, Janem Štěrbou, Jaromírem Ježkem, Petrem Koukalem a další známí sportovci.
3. 9. 2012
Festival sportu pro děti SPORŤÁČEK: Všechny sportovní aktivity na jednom místě

Dne 8. září 2012 se uskuteční ve sportovním areálu HAMR Braník a jeho přilehlém okolí (Kroužky na Vltavě, louka v přilehlém okolí u Vltavy, Golf & Country Club Hodkovičky) sportovní festival pro děti – Spoťáček. Jedná se již o druhý ročník tohoto největšího náborového festivalu sportu pro děti do 15ti let. Bude se konat pod záštitou hlavního města Prahy a Českého klubu olympioniků.

Sporťáček je ojedinělou akcí svého druhu, na které je možné si vyzkoušet všechny sporty na jednom místě. Rodiče budou mít možnost načerpat důležité informace z oblasti sportovní psychologie, fyzioterapie a další informace např. o pojištění malých sportovců. Návštěvníky bude celým festivalem provázet moderátor Pavel Cejnar.

Akce přináší bohatý doprovodný program. Kromě exhibičních vystoupení na pódiu mohou návštěvníci změřit své síly na veslařských trenažérech, herních konzolích xbox 360 kinect. Za zvýhodněnou cenu 100 Kč je možné nechat děti vyšetřit fyzioterapeutem, jedná se o základní prohlídku a doporučení směrem ke sportovním aktivitám.

Významnými hosty, kteří podpoří svou návštěvou Sporťáčka, budou kromě olympioniků také další významní sportovci: fotbalista Karol Kisel, olympijská rychlobruslařka Kateřina Novotná, reprezentantka ve sportovním aerobiku Tereza Tydlitátováa řada dalších.

Brány Sporťáčka pro veřejnost budou otevřeny od 10:00 do 18:00 hodin.Děti do 15ti let mají vstupné ZDARMA. Vstupné pro dospělé v rámci předprodeje stojí 80 Kč / osobu. Vstupenka pro dospělé na místě bude stát 100 Kč / osobu.

Témata: Děti, Školák, Předškolák, Kam s dětmi, Festival, Sporťáček, Hamr Braník, Sportovní areál, Přilehlé okolí
Mohlo by vás zajímat
Odběr plodové vody. Je třeba se bát?
Brutálně výstižná ilustrace zachycuje rozpad rodiny
Velký přehled dětských autosedaček. Která je nejlepší a na co si dát pozor?
Známe nejoblíbenější jména miminek v lednu 2017. Jaká to jsou?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu