Maminka.czCelebrity

Filmová Barbie Margot Robbie je těhotná. První dítě čeká s "nejhezčím chlapem Londýna"

Dita Mrázková 8.  7.  2024
Nedávno oslavila narozeniny a s nimi i ten nejkrásnější možný dárek. Představitelka nejslavnější panenky na světě se už brzy stane maminkou! Co prozradila na adresu svého osudového muže a nastávajícího tatínka?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Australskou herečku, kterou kromě kasovního trháku Barbie proslavila i role milenky Leonarda DiCapria ve filmu Vlk z Wall Street či postava modelky Sharon Tate ve filmu Tenkrát v Hollywoodu, brzy čeká ta nejkrásnější role ze všech. Se svým manželem, producentem Tomem Ackerleyem se totiž stanou rodiči.

VIDEO: HEREČKA MARGOT ROBBIE A JEJÍ STYL

Zpráva obletěla svět díky dovolenkovým fotografiím paparazziů od italského jezera Como, na kterých jsou manželé zachyceni při nastupování na loď. Odhalené zakulacené bříško v bílém crop topu, které se Margot nesnažila nijak zakrývat, je jasným důkazem.

Klepněte pro větší obrázek

Přitom ještě před pár lety si nastávající maminka zakládala na tom, že je single a do vážného vztahu, natož do dítěte, se jí vůbec nechtělo. "Byla jsem dokonalá svobodná dívka. Z představy vztahu se mi chtělo zvracet. A pak se ke mně přikradlo tohle. S Tomem jsme byli dlouho jen přátelé. Vždycky jsem do něj byla zamilovaná. "Ach, on by mi ale city nikdy neoplatil. Nedělej to, Margot. Nebuď hloupá a neříkej mu, že ho máš ráda," říkala jsem si. A pak se to stalo a nic nedává větší smysl než to, že jsme spolu," svěřila se herečka v rozhovoru pro britský magazín Vogue v roce 2016. Svého manžela označila jako "nejhezčího chlapa v Londýně". 

Těhotná Berenika Kohoutová to v odvážném videu natřela módnímu stylistovi. Radši pizzu než prášky na hubnutí!
Témata: Těhotenství, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Životy slavných, Celebrity, herečka, idol, film, Hollywood, Barbie, narozeniny, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Manžel, Panenka, Vogue, Chlap, Maminka, Londýn, Margot