Maminka.czMaminka roku 2020

Finále, jaké jste ještě neviděli! Reportáž z vyhlášení Maminky roku 2020

redakce 10.  12.  2020
Dlouho to vypadalo, že se finále soutěže Maminka rou 2020 nebude moci uskutečnit. Ale my jsme to nevzdali a živě jsme odvysílali slavnostní večer včetně diváckého hlasování o celkovou vítězku. Co na tom, že jsme se spolu nemohli sejít a objímat se v jednom sále. I takhle na dálku to bylo skvělé. Připomeňte si atmosféru slavnostního večera díky naší videoreportáži. 

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Už je to pár dní, ale žijeme z toho dodnes! Protože ty emoce v nás zůstávají. Řeč je o finálovém večeru, na kterém jsme se dozvěděli, kdo se stal celkovou vítězkou soutěže Maminka rou 2020 a které tři úžasné ženy vyhrály jednotlivé kategorie. 

Připomeňte si ten večer díky naší videoreportáži. 

Netradiční on-line přenos si mohli divačky i diváci užít z devíti pokojů hotelu, ve kterých se devět finalistek ubytovalo. Každá měla u sebe profesionálního kameramana a pomocí přenosového vozu se v průběhu večera propojila do hlavního sálu s moderátorem večera Tomášem Klusem a patronkami jednotlivých kategorií – Tamarou Klusovou, Gabrielou Laškovou a Sandrou Novákovou. O vítězce rozhodli sami sledující diváci.

Témata: Časopis Maminka, Inspirativní ženy, Maminka roku 2020, Pracující matky, Maminka hrdinka, Maminka blogerka, reportáž, Maminka podnikatelka, Máma maká, Videoreportáž, Fin, Finále, Celková vítězka, Maminka, Roa, Slavnostní večer, Ten večer, Finále soutěže, Vyhlášení