Maminka.czMaminka roku 2020

Finále Maminky roku bude jedno velké překvapení! Pro soutěžící i diváky

redakce 29.  11.  2020
Opatření proti šíření koronaviru zasáhla i anketu Maminka roku. Ale jejího vyhlášení se šéfredaktorka časopisu Maminka Alice Rossi a režisér Karel Dlabač vzdát rozhodně nechtěli. Proběhne už 2. prosince a máte se na co těšit, jak prozradili v podcastu naší kolegyni Tereze Víchové.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vyhlašování s osamělým moderátorem a maminkami doma v obýváku on-line? Tak takhle to nebude... poslechněte si, na co se můžete těšit, a hlavně jak můžete ovlivnit velké vítězství jedné z finalistek.

Stačí kliknout na bílou šipku a můžete poslouchat. 

00:00:0000:00:00

A že je z čeho vybírat, dokazují i vzpomínky Alice i Karla na letní natáčení medailonků a návštěvy všech finalistek u nich doma. Je totiž prý téměř nemožné najít favoritku, protože všechny příběhy jsou opravdu silné.

Tak ve středu v 18:55 na maminka.cz nezapomeňte z pohodlí a bezpečí domova sledovat a ovlivnit, jak to celé dopadne.

Bezpečí bude ostatně prioritou i na místě natáčení – aby bylo zajištěné, půjdou všichni účastníci na testy a samozřejmostí budou přísné hygienické podmínky.

Přejeme všem finalistkám hodně štěstí a krásný večer!

Všechny medailonky ZDE 

Maminka roku je pro mě naprosto srdeční záležitost, jsem hrdá, že jsem součástí!
Každá máma potřebuje inspiraci a věřit, že to dělá správně, říká Gabriela Lašková

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Témata: Podcasty, Koronavirus, Časopis Maminka, Inspirativní ženy, Maminka roku 2020, Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka, Maminka blogerka, překvapení, Maminky blogují, Tereza Víchová, Fin, Anketa, Finalistka, Alice, Alice Rossi, Maminka, Vyhlašování, Režisér, Velké překvapení, Jed, Diva, Šéfredaktorka časopisu, Karel Dlabač