Maminka.czMaminka roku 2023

Finále soutěže Maminka roku se blíží! Kdo vyhrál loni?

maminka roku vas 13.  10.  2023
Letošní ročník jedinečného projektu Maminka roku spěje rychlým tempem do svého finále. Slavnostní galavečer spojený s vyhlášením vítězek a předáním ocenění proběhne v úterý 17. října od 19 hodin. Přímý přenos můžete sledovat on-line na webu Maminka.cz. Připomeňte si, jak probíhal loňský galavečer…

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Při slavnostním vyhlášení vítězek nebyla o silné emoce nouze a troufám si tvrdit, že jedno oko nezůstalo suché. Střídaly se napětí, slzy smíchu i dojetí, ale i radost a zábava, o kterou se postaral moderátor večera Tomáš Měcháček. Vítězky jednotlivých kategorií vyhlásily na pódiu patronky soutěže, kterými byly herečky Aneta Krejčíková a Míša Tomešová a modelka Veronika Sovadina Kašáková. 

VIDEO:  Maminka roku 2022: Jak probíhal galavečer?

MAMINKA ROKU 2022
Absolutní vítězka

Absolutní vítězkou se stala blogerka Lenka Soukupová. Vždy usměvavá sportovkyně a maminka tří dětí na svém instagramovém profilu fit.mum.with.fun dává ostatním maminkám tipy na vhodná cvičení jak v těhotenství, tak po porodu.

Minulý ročník byl jedinečný v tom, že po něm Lenka na vlastní popud zorganizovala benefiční akci pro maminku hrdinku Magdu Paloušovou, která má dceru s Angelmanovým syndromem. Výtěžek z akce se použil na potřebné rehabilitace a lázeňský pobyt.

Maminka blogerka

V kategorii Maminka blogerka zvítězila gynekoložka Kamila Žižková. Sympatická maminka pracuje jako lékařka v oboru gynekologie a porodnictví a ve volném čase se věnuje instagramovému profilu moje_gynpor, ve kterém vtipnou formou vzdělává o ženském těle a sexualitě. S naší redakcí po soutěži začala spolupracovat na oblíbeném seriálu Zrcátko.

Maminka hrdinka

Vítězkou kategorie Maminka hrdinka se stala Magda Paloušová. Magda je maminkou tří dětí. Nejstarší Eliška má Angelmanův syndrom, což je těžké kombinované postižení. Proto potřebuje čtyřiadvacetihodinový dozor. Eliška je hodně aktivní a veselá, ale nemluví a potřebuje pomoc se sebeobsluhou. Magdě navíc diagnostikovali karcinom prsu a musela podstupovat silné chemoterapie a operaci prsu. I přes to se těší ze života a stále se usmívá. 

Maminka podnikatelka

Kategorii Maminka podnikatelka ovládla Lucie Janauer. Lucie je maminkou dvou synů, autorkou knihy Teorie mateřství a zakladatelkou společnosti Monkey Mum, s.r.o., e-shop Monkey Mum zaměřený na prodej produktů pro šetrné mateřství založila, když byly staršímu synovi tři měsíce. S druhým synem v bříšku odnosila a zabalila spoustu balíků a propracovala nekonečně nocí. Momentálně má čtyři investory a prodává po celé Evropě.

Celý záznam ze slavnostního vyhlášení Maminky roku 2022 si můžete pustit ZDE.

I v letošním ročníku se soutěží o lákavé výhry v celkové hodnotě přes 500 000 Kč! Generálním partnerem soutěže je společnost Aquila.

Kdo vyhraje letos? Nenechte si ujít přímý přenos slavnostního galavečera. Vysílání proběhne v úterý 17. října od 19 hodin přímo na webu maminka.cz.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Maminka roku 2023, Maminka roku 2022, projekt, Aneta Krejčíková, Eliška, galavečer, Magda Paloušová, Slavnostní galavečer, Soutěž, Míša Tomešová, Lenka, Vítězka, Evropa, Kamila Žižková, Finále, Maminka, Monkey Mum, Přímý přenos, Lenka Soukupová, Lucie, Ocenění, Angelmanovým syndrom, Lucie Janauer, Aquila