Maminka.czMaminka roku 2023

Finále soutěže Maminka roku sledujte už zítra od 19 hodin on-line! Kdo se letos stane absolutní vítězkou?

maminka roku vas 16.  10.  2023
Soutěž Maminka roku 2023 se blíží do velkého finále! Slavnostní galavečer spojený s vyhlášením vítězek a předáním ocenění proběhne v úterý 17. října od 19 hodin. Přímý přenos můžete sledovat on-line na webu Maminka.cz.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Letos jsme už pošesté uspořádali oblíbenou soutěž Maminka roku, abychom ocenili ženy maminky, které jsou nejen skvělými mámami, ale i velkou inspirací pro ostatní. Soutěží se ve třech kategoriích: Maminka podnikatelka, Maminka blogerka a Maminka hrdinka. Každá kategorie bude mít svou vítězku, ale absolutní vítězka bude jen jedna!

VIDEO: Maminka roku 2022 - první dojmy po vyhlášení

Maminka roku je zcela výjimečný projekt oslavující sílu mateřství. Každý rok je nabitá dojemnými a zajímavými příběhy a osudy. Také letos se přihlásily samé odvážné maminky, které rozhodně mají ostatním co předat, ukázat a sdělit.

„Jsem nadšená, kolik silných a inspirativních žen máme ve finále. I když vítězka může být jen jedna, ocenění si zaslouží všechny maminky. Těším se, až se se všemi finalistkami, patronkami a porotkyněmi sejdeme na společné snídani v krásném prostředí hotelu Falkensteiner, kde se všechny poznáme blíž. Budeme sdílet své příběhy a zkušenosti. Slavnostní galavečer v pražské restauraci SOHO bude pomyslnou třešničkou na dortu,“ říká editorka webu Maminka Vanda Stöckbauerová.

A právě přímý přenos slavnostního galavečera můžete sledovat společně s námi. Vysílání proběhne v úterý 17. října 2023 od 19.00 přímo na webu maminka.cz.

Počítejte s tím, že půjde o večer nabitý emocemi a dojetím. Můžete se těšit na Danielu Brzobohatou v roli moderátorky, o hudební vystoupení se postará Ondřej Brzobohatý. Uvidíte i VIP patronky Bereniku Kohoutovou, Petru Nesvačilovou a Veroniku Kašákovou, které spolu s odbornou porotou vyberou vítězky jednotlivých kategorií a také absolutní vítězku.

Soutěží se o lákavé výhry v celkové hodnotě přes 500 000 Kč! Generálním partnerem soutěže je společnost Aquila.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Maminka roku 2023, Veronika Kašáková, Berenika Kohoutová, Maminka roku 2022, Maminka hrdinka, projekt, Petra Nesvačilová, galavečer, patronka, Slavnostní galavečer, Vítězka, Absolutní vítězka, Finále, Vanda Stöckbauerová, Maminka, Soutěž, Brzobohatý, Aquila, Falkensteiner, Web, Ondřej Brzobohatý, Ocenění, Soho, Daniela Brzobohatá, Přímý přenos