Maminka.czGalerie

Fotit se bez plenky? Toto je 18 vtipných důkazů, že život s dětmi nejde vždy podle plánu

Simona Formánková 8.  3.  2024
Váš roztomilý uzlíček přišel na svět a vy se ho nemůžete nabažit. Malé ručičky a buclaté nožičky jsou něco, co byste si chtěli ve vzpomínkách uchovat navždy. Podívejte se do fotogalerie na to, že s dětmi rozhodně nejde nikdy vše podle plánu a že i zachycení dojemných snímků může skončit úsměvně.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Člověk míní, děti mění – i tak by se dal život s našimi potomky popsat. Rodiče mají romantické představy o tom, jak si chtějí nechat zvěčnit vzpomínky na dobu, kdy jejich děti byly jen pár dní staré. Ovšem i taková nevinná věc, jakou je focení, se může vymknout kontrole. Zatímco u starších dětí byste kladli důraz na to, aby se usmívaly, klidně seděly a sváteční oblečení jim vydrželo čisté alespoň po dobu focení, u malých miminek jde o jedinou zásadní věc – plenku!

Ano, je krásné, když se ten malý růžový uzlíček schoulí do tatínkových dlaní nebo se něžně přivine na jeho mužnou hruď, ovšem bez plenky se může rázem z dojemného momentu stát úsměvná pohroma. Podívejte se do galerie na snímky, které se možná nedostanou na přední strany rodinných alb, určitě ale zůstanou vzpomínkami na první rodičovská prozření, že život s dětmi nikdy není takový, jaký si ho naplánujeme. 

VIDEO: Ach, ti tatínci! Když přebaluje tatínek

Témata: Mateřství, Galerie, Kuriozita, Rodičovství, Dětství, Fotografie, Otec, Fotografka, vzpomínky, Ručička, Živo, Uzlíček, Plán, Focení, Zachycení, Nožička, Děti, DÚK, Vzpomínka, Plenka