Maminka.czSlavní rodiče

Gabriela Lašková je podruhé těhotná: Nedá se to utajit, přiznala

Radka Wallerová 25.  2.  2020
Modelka a moderátorka Gabriela Lašková potvrdila radostnou novinku. S manželem Filipem čeká druhého potomka. Oznámila to na svém Instagramu.

"Nejraději bychom si to ještě nechali pro sebe, ale to bych nesměla pracovat v televizi a mít kolem sebe zvědavce, kteří jen tak mé nevolnosti a pomalu rostoucí bříško nechtěli nechat bez odpovědí. Ale máme velikou radost, že čekám miminko. Budeme čtyři! A Hugo! Ted držíme tomu maličkému drobečkovi palce, ať roste a zdraví mu přeje. Ben bude brácha! Já budu dvojnásobná máma! " svěřila se moderátorka na svém Instagramu a přidala fotku z ultrazvuku. 

Nenechte se zmást. Nečeká chlapečka jménem Hugo, tak se jmenuje rodinný pes. Druhá potomek rodiny by se měl narodit koncem léta. Prvorozený Benedikt se narodil v dubnu 2018. 

Mámy jsou na sebe zlé, vyslechla jsem si tolik urážek, říká Gabriela Lašková

V loňském rozhovoru pro náš časopis Maminka si Gabriela postěžovala na chování některých jiných matek. „Každá jsme jiná. Nosíme jiné oblečení, jiný účes… a to nikdo neřeší. Ale to, že máme každá jiné dítě vyžadující jiný přístup, to vůbec nejsme schopné respektovat,“ řekla tehdy moderátorka a miss Gabriela Lašková (30). Když se v půl roce věku syna vrátila do práce, vyslechla si od ostatních maminek spoustu urážek a to jí zarazilo. 

"Každopádně práce mi chyběla a když jsem se do ní vrátila, strašně jsem si kolem toho od maminek na sociálních sítích „vyslechla“ a hodně mě to zamrzelo. Tohle je podle mě něco, o čem by se mělo víc mluvit. Myslím, že maminky by si měly dát navzájem pokoj. Kdo jiný by si měl vzájemně fandit než mámy? " uvažovala moderátorka, která se zároveň nikdy netajila tím, že by chtěla druhé dítě. 

Témata: Slavní rodiče, Instagram, Potomek, Modelka, Drobeček, Manžel, Gabriela Lašková, Veliká radost, Moderátorka, Novinka
Mohlo by vás zajímat
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Procházková Simona
Mateřství
Dojemnější fotku jste neviděli! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
kog
Porod
Je tu nová Maminka! Na obálce Vendula Pizingerová, uvnitř velké téma: věk matek
kog
Časopis Maminka
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Otěhotněla, aniž by kdy měla sex. Syna s Downovým syndromem miluje
Blesk pro ženy
Vaše příběhy
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus