Maminka.czSlavní rodiče

Sledují je miliony lidí, a ony o tom mnohdy nemají ani tušení! Toto je 14 nejvlivnějších dětských instagramových profilů

redakce wall 11.  7.  2022
Mnohdy ještě nechodí ani do školy, a už udávají trendy celému Instagramu. Většinou prostřednictvím vlastních rodičů. Jejich fotky a videa patří na sociálních sítích mezi ty nejsledovanější. Přestože nejde o potomky celebrit. Podívejte se, jak žijí děti, na jejichž životy se upírají zraky milionů sledujících z celého světa.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Možná vás překvapí, že fotky některých slavných influencerek nevypadají zase tak odlišně od těch vašich. Tak proč je denně svými lajky pochválí až statisíce lidí, kteří zároveň sledují jejich banální instastories? 

"Lidé hledají vzory rolí a hrdiny, kteří je inspirují. Influenceři na sociálních sítích jsou pro tohle mnohem vhodnější než celebrity," mínil Kyle Pearce, odborník na sociální sítě, když se ho ptali, co vlastně stojí za popularitou influencerů. 

Jinými slovy – slavným hvězdám se svým životním stylem přiblížíte těžko, ale blogeři a blogerky vlastně žijí trochu podobně jako vy. Nebo to tak aspoň vypadá. Navíc na rozdíl od tradičních celebrit většinou mnohem více a lépe se svými sledujícími komunikují. "Většina lidí žije obyčejně, nudně. Když nahlížejí do života zajímavějších lidí na Instagramu, je to vlastně způsob, jak se vyrovnat s monotónností života, a slouží to jako inspirace pro vlastní naděje a sny," dodává Kyle Pearce. Pro blogerky to znamená jistý zdroj příjmů z reklam. 

Podívejte se na pár nejvlivnějších profilů zaměřených na děti a rodinu − rozhoduje nejen samotný počet sledujících, ale také celkový zásah a vliv na trendy. Poměrně často jde o propracovaný rodinný byznys model. 

Témata: Galerie, Slavní rodiče, Rodina, Instagram, Matka, Sociální sítě, rapper, Influencerka, TikTok, Účet, Sociální síť, Fotka, Profil, Mira, Ever, Hayley, Trend, ALA, Ray, Blogerka, Fashion, Milión lidí, Catherine, Miranda, YouTuberka
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
I rodiče jsou jenom lidi aneb čím vším se provinili tito tátové? Jejich pikantní prohřešky vás (ne)skutečně pobaví!
Mrázková Dita
Nejen pro tatínky
Žena po porodu upadla do kómatu. Otec pak dceru sám "nakojil". Udělal bych cokoli, říká hrdě
Formánková Simona
Příběhy
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci