Maminka.czGalerie

GALERIE: 23 originálních tipů na dárek pro děti do 12 měsíců. Těmito hračkami Ježíšek rozhodně zaboduje

Simona Formánková 2.  12.  2021
Štědrý den už pomalu klepe na dveře a vy jistě sháníte ty nejlepší dárky pro každého člena rodiny. Čím ale potěšit vaše nejmenší? Vybrali jsme 23 tipů na dárek, které u dětí do 12 měsíců jednoznačně zabodují.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vymyslet dárek, kterým obdarujete malé dítě či dokonce miminko je opravdu těžké. Asi každý si uvědomí, že v tomto věku po ničem hmotném netouží a ani si nic nepřejí. Ovšem při tak výjimečné příležitosti, jakou Štědrý den jednoznačně je, chceme potěšit i naše nejmenší. Přinášíme vám tipy na dárky pro děti do 12 měsíců. 

VIDEO: Tohle by mělo dítě zvládnout do 6 měsíců

Jaká kritéria hrají roli při výběru dárků pro nejmenší?

  • Vybírejte hračky se vzdělávacími prvky - v kombinaci s dlouhou životností konkrétního produktu tak za své peníze dostanete maximum
  • Dejte na recenze a zkušenosti ostatních - přestože v popisu produktu se může hračka zdát jako ideální pro miminko, je možné, že v běžném používání našly rodiče některé zápory, o kterých byste měly vědět. 
  • Vybírejte rozmanité kousky - bez ohledu na to, zda je miminko potřebuje či nikoli. 

Playgro interaktivní ohebný míček

Tento barevný míček budou děti milovat. Je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu. Různé struktury podporují rozvoj hmatu. Míček není celistvý, takže se dětem dobře drží. Seženete ho například ZDE. 

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Galerie, Miminko, Rodina, Zrcátko, Naše tipy, Hračky pro děti, Vánoce, Tipy na dárky, Vánoce 2021, Nákupy, Nákupní tipy, Ježíšek, Dárek, hračka, Agátin, Textil, Ori, Hráč, Gal, Annabel, MEŠ, Tip, Hračky, Materiál, Deka, Hračky na Heureka.cz