Maminka.czGalerie

GALERIE: 40 tipů na kreativní svačinky. Táta tří dětí proměňuje obyčejné sendviče v mistrovská díla!

Vanda Stöckbauerová 20.  1.  2023
Taky každý den připravujete svým dětem do školy pečivo se sýrem a šunkou, k tomu trochu ovoce a zeleniny? Ano, z nutričního hlediska tomu není co vytknout, ale děti bývají často vybíravé a stále stejné svačiny je za chvíli omrzí. Inspirujte se kreativními výtvory, které pro své děti tvoří Beau Coffron alias Lunchbox Dad. Tyhle poklady by chtělo o přestávce v krabičce najít každé dítě!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beau Coffron je táta tří dětí z americké Oklahomy. I když má práci na plný úvazek, čas a chuť vytvořit svým dětem kreativní svačinky si vždycky najde. V jeho jedlém umění najdete oblíbené dětské motivy, jako jsou Mimoni, Pinocchio, Mistr Yoda nebo Roblox. Pro jeho potomky musí být vzrušující, když ve škole otevírají krabičky a přemýšlejí, jaké úžasné umělecké jídlo na ně uvnitř zase čeká.

Od doby, kdy Lunchbox Dad začal vytvářet své „svačinové umění“, se toho hodně změnilo. Stala se z něj internetová celebrita. Co je však důležitější, je, že díky svačinkám se ještě víc sblížil se svými dětmi. Nejenže začal dávat větší pozor na to, co sledují a s jakými postavičkami si hrají, ale také s nimi víc mluvil o jejich zájmech. A samozřejmě dbá na to, aby jedly pestře. Vsadíme se, že takové svačinky na dně aktovky nikdy nezůstanou.

„S dcerou jsem byl několikrát v televizi a rádiu, kde jsme rodinám ukazovali, jak připravovat kreativní obědy. Vedli jsme také kurzy o zdravém a zábavném stravování,“ uvádí Beau na svých stránkách.

Na jeho inspirativním blogu i Instagramu najdete kreativní recepty, návodná videa, vtipné obrázky a taky myšlenky o rodičovství a životě obecně. A na malou ochutnávku se podívejte do naší GALERIE. 

Témata: Galerie, Jídelníček, Instagram, Dětský jídelníček, Děti a jídlo, Potraviny, inspirace, Pinocchio, Pečivo, Tip, Děti, Mimoň, Beau, Svačinka, Táta, Oklahoma, Sendvič, Mistrovské dílo, Potraviny na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Je jí 23, ale vypadá na 8: Uvízla jsem v těle dítěte, říká dívka, která trpí vzácným onemocněním
Mrázková Dita
Životní příběh